Electrice
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
MIXER CU BOL ROTATIV SAMUS SMX-500V 500W 5 VITEZE
SKU:
6425053014202
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Model | SMX-500V |
| Alte caracteristici | vas rotativ; buton Eject (pentru scoaterea accesoriilor din aparat); buton de eliberare mixer (se poate folosi si ca mixer de mana); puternic, ergonomic, elegant |
| Material | metal cromat + plastic |
| Nivel zgomot | 88 |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 31 x 21.5 x 34.2 |
| Greutate neta | 2.02 |
| Greutate bruta | 2.5 |
| Continut pachet | 1 racleta, 2 palete framantare, 2 teluri |
| Tip produs | mixer cu bol |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 3m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945425
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
NV-4201.11801 CORP NEON 1X18 NE EL0025489 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027053109
NV-BEC LED_A60_15W_E27_6400K_EL0056773 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116224
NV-CORP CIL APARENT EL 4X18W,NV-4101.21418 EL0035676 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083489
NV-CORP CIL INCASTRAT EL 4X18W NV-4101.22418 EL0035679 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083519
NV-LAMPA BAT LED OVALA 12W, IP65, CW, NEGRE-NV-3201.121 EL0032477 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027076030
NV/HL-BEC LED A60 12W E27 6400K EL0056771/EL0047247/EL0080998 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116187
Pendul Rabalux Ghita E27 2x20W 120cm alb/negru metal/plastic pentru interior
SKU:
5996595720292
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 2 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Gama | Rabalux 72029 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72029 |
Pendul Rabalux Ghita E27 max. 1x20W, alb/negru, H120cm, metal, design modern
SKU:
5996595720285
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 210 mm |
| Gama | Rabalux 72028 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72028 |
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65 ,1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb
SKU:
8699490904084
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.010.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65, 1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb / Negru
SKU:
8699490904091
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.011.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Interior LED Erste Glacier 1680lm 4000K EL0060115 Culoare Alb
SKU:
5949027122683
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alba |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |














