Gradina
FIER DE CALCAT VERTICAL HB7901NG include taxa verde 1.50 lei fara tva/buc
SKU:
6423808067862
147,00 lei
| Tip produs | Fier de calcat |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1200 W |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 200 ml |
| Material | Ceramic |
| Alte caracteristici | Auto-curatare Incalzire rapida Rezervor apa detasabil |
Aspersor oscilant cellfast expert ideal, 16 duze, 240 m2 suprafata maxima, 4 setari reglare flux apa, s 52-067
SKU:
5901828855344
143,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Postament Umbrela MIRPOL Havana SJ-060-12
SKU:
5902659148025
142,50 lei
| Material | Rasina impermeabila |
|---|---|
| Greutate | 12.5 kg |
Scaun din otel si polirattan Hercules clasic pentru gradina
SKU:
5908227361124
141,50 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE) |
|---|---|
| Greutate | 2.5 kg |
Furtun de gradina cellfast multiflex atsv, 6 straturi, 1/2″, 20 m 13-800
SKU:
5907512607435
137,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Set furtun pentru gradina cellfast smart ats3, 1/2″, 20 m 13-190
SKU:
5901828859519
131,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Dala pavaj grila din plastic EASY SQUARE-BLACK IES40-S411
SKU:
5905197995311
123,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Detergent Ruris Auto Wash 1:4 Concentrat 5L Wash20215L
SKU:
6424340477096
122,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Topor pentru despicat, 2.7kg, coada fibra sticla LT32926
SKU:
6421948329260
121,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
Europubela, 120 litri, verde
SKU:
6423997383033
118,00 lei
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Aparat antirozatoare cu ultrasunete, 220v EL0030106 TG-1102.082
SKU:
5949027067656
116,00 lei
| Brand | Everpro |
|---|
Suport flori rulant flora roll 40cm NA FSC FRX8 Nortene 190077
SKU:
3260821900775
109,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Set furtun de gradina smart pro ats cu 4 straturi, 1/2″, 20 m si accesorii 13-490
SKU:
5907512607367
109,00 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Aspersor pulsatoriu profesional cellfast lux ideal, metalic, 6 bar presiune maxima 52-160
SKU:
5901828855313
109,00 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Toporisca monobloc, cap polisat, 600 gr., juco, LT33020
SKU:
6421948330204
102,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
Furtun gradina profesional 20m 1/2″ Verto 15G820
SKU:
5902062039361
102,00 lei
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 15G820 |
Elastic cu bila prindere folie cort, prelate, plase umbrire, paravane, Nortene, set 20 buc 147143
SKU:
3260821471435
101,50 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Set furtun extensibil Cellfast Basic 7.5m cu pistol si conectori, gri-albastru
SKU:
5907512605509
94,50 lei
| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Suprateran |
| Pentru | Gazon |
| Culoare | Gri Albastru |
| Continut pachet | 1 x Adaptor 1 x Furtun 2 x Conector 1 x Pistol |
| Lungime | 7.5 m |
| Presiune max. de lucru | 25 bar |
Dispozitiv imprastiat seminte si ingrasamant cellfast, 3.6 m latime lucru, 3 l capacitate 42-204
SKU:
5907512603079
93,00 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|














