Gradina
Tija telescopica aluminiu-fibra sticla pentru vermorel LUMYTOOLS LT35952
SKU:
6421948359526
48,50 lei
Capse aparat legat vie si legume D[mm]: 6×4; C[buc]: 1000 EVOTOOLS 673900
SKU:
5949034981396
18,50 lei
Sapa forjata fara coada LT35780
SKU:
6421948357805
45,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35780, LT35781 |
Sapaliga straturi, 2 coarne, fara coada
SKU:
6421948329000
59,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35778 |
Triciclu electric RDB X-Klass4 Green, 3500W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 278.5×106.5×132 cm |
| Greutate | 199 kg |
| Putere motor | 3500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 628 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 154x75x108 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 276 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.00-8 |
| Culoare | Gri |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Albastru |
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 150x69x111 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 3 |
| Culoare | Negru |
Dispozitiv cu incarcare solara de exterior pentru combaterea animalelor salbatice/rozatoarelor/pasarilor – 678841
SKU:
5949094026594
137,50 lei
| Brand | Evotools |
|---|
Scuter Electric RDB Storm Blue, 2200W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 182x69x113.6 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 2200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 281 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 90/90 – 12 |
| Culoare | Albastru |
Scuter electric RDB Star Black, 2000W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 180.5x69x109 cm |
| Greutate | 67 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 263 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 90/90 – 10 |
| Culoare | Negru |
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |
Triciclu electric RDB L-Klass4 Red, fara permis, 1350W, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 247x87x115 cm |
| Greutate | 122 kg |
| Putere motor | 1350 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 54 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 533 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 12 x 3.00/4.00 |
| Culoare | Rosu |
Scuter electric RDB Roma Gray, 600W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 155x72x106 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 220 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 2.75 |
| Culoare | Gri |
Scuter electric RDB Roma Black, 600W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 155x72x106 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 220 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 2.75 |
| Culoare | Negru |
Scuter electric RDB Delta Plus Red, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Rosu |
Scuter electric RDB Delta Plus Blue, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Albastru |
Scuter electric RDB Delta Plus Black, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Negru |
Scuter electric RDB CC15 Red Wine, 2000W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 185x88x114 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 85 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 |
| Culoare | Rosu Vin |
Scuter electric RDB CC15 Brown, 2000W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 185x88x114 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 85 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 |
| Culoare | Maro |
Aparat de spalat cu presiune Karcher K 3 Compact, 1.676-200.0, 120 bar, 380 l/h
SKU:
4054278796154
845,00 lei
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Debit maxim | 380 L/H |
| Presiune maxima | 120 bar |
| Lungime furtun | 6 m |
| Dimensiune | 264x256x450 mm |
| Greutate | 6 kg |














