
Produse curatenie
382317 MOTIP GREASE SPRAY 565 vaselina cu PTFE, 090204C 500ml
SKU:
8711347226283
32,00 lei| Brand | Motip |
|---|---|
| Utilizare | universala |
382433 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Bej 200ml cod 04234BS
SKU:
8711347233564
42,50 lei| Brand | Motip |
|---|---|
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | curatare / intretinere tapiterie auto piele |
| Material | liant nitro-celulozic |
| Culoare | bej |
382434 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Maro Ral801 200ml, cod 04238BS
SKU:
8711347254743
44,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | maro |
382436 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Negru 200ml, cod 04230BS
SKU:
8711347233649
42,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
760002 MELLERUD SOLUTIE PT.BAIE,OBIECTE SANITARE 0.5L 2060
SKU:
4004666110147
44,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
760003 MELLERUD SOLUTIE PT.INGRIJIREA GRESIEI 1L 0042
SKU:
4004666000042
38,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Cantitate | 1000ml |
760012 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT GEAMURI OGLINZI 0.5L
SKU:
4004666110222
24,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
760015 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAT CALCAR SI RUGINA 0.5L 760015
SKU:
4004666110277
29,50 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
760020 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT MATERIALE PLASTICE 0.5L
SKU:
4004666110307
34,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta de bumbac |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
760026 SOLUTIE PT CURATAT PARCHETUL 1L 1513
SKU:
4004666001513
47,50 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Cantitate | 1000ml |
760041 MELLERUD SOLUTIE PT PETE DE CIMENT PT MARMURA SI PIATRA 1L
SKU:
4004666110529
49,00 lei| U.M. | buc |
|---|
760049 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT ROSTURI 0.5L
SKU:
4004666110215
43,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta sintetica, proces de inmuiere |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
760074 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAREA SPUMEI POLIURETANICE SI GRAFITTI 0.5L
SKU:
4004666001476
85,50 lei| Tip produs | Soda pentru curatare |
|---|---|
| Pentru | Indepartare |
| Greutate | 0,5 l |
Air Wick Rezerve odorizant camera Floare de cires 250ml roz
SKU:
5997321757964
22,00 lei| Tip produs | Rezerve |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Lungime | 20 mm |
| Latime | 20 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Greutate | 100 g |
| Cantitate | 250 ml |
Amiano Detartrant 10L, detergent lichid pentru indepartarea calcarului si grasimilor
SKU:
6422768014275
121,00 lei| Brand | Amiano |
|---|---|
| Capacitate | 10000 |
| Alte caracteristici | solvabil |
| Utilizare | universal |
Antigel Carmax G11 1L concentrat albastru -30°C pentru motor
SKU:
5949042306259
20,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | albastru |
Antigel Carmax G13 1L concentrat pentru protecție -30°C, tehnologie OAT
SKU:
5949042308505
24,00 leiASEVI DEGRESANT ARAGAZ 750ML
SKU:
8411582261345
19,00 lei| Brand | Asevi |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Culoare | incolor |
| Utilizare | pentru aragaz, cuptoare, gresie, faianta, hote etc. |




























