

Panou SPC
PANOU SPC ASH GREY VILO 30X60
SKU:
5905952288269
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CALACATTA BLACK VILO 30X60
SKU:
5905952288238
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CALACATTA WHITE VILO 30X60
SKU:
5905952288221
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CONCRETE LIGHT VILO 30X60
SKU:
5905952288245
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
262,00 leibuc| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
262,00 leibuc| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
































