

Pentru casa ta
Dulap baie suspendat Badenmob Wenge 18061, 640x300x1950 mm, 2 usi, PAL alb melaminat
SKU:
6423093180611
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477292088
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5901477292064
Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285IN, 60 cm, 2 motoare, 450 mc/h
SKU:
6423808021338
Set Baza seria 001-Eco 55 Antracit cu Lavoar Paris 55 18416
SKU:
6423093184169
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
DEN BIT STYRO FIX Adeziv pentru polistiren 10KG
SKU:
5948966012352
| Brand | Den Braven |
|---|---|
| Model | DenBit Styro Fix |
| Utilizare | lipirea placilor de polistiren, a panourilor din mai multe straturi; lipirea vatei minerale, a altor materiale termoizolante; lipirea cartonului bituminat pe suprafetele din beton si pentru lipirea cartonului bituminat pe carton bituminat; hidroizolarea partilor subterane ale cladirilor; casnica / industriala |
| Material | pasta bituminoasa cu cauciuc sintetic |
| Culoare | negru |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
Oala din sticla cu capac, 4.5 litri
SKU:
2015518160571
TIGAIE DUBLA SCHMITTER GRILL NON STICK 36CM 343.36.T 53578
SKU:
5948736006222
Waffle maker APARAT WAFFE HB-3561 1300W verde-roz
SKU:
6423808021512
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719





































