

Pentru casa ta
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
Set mobilier baie 60cm Maria White – Anthracite cu Lavoar si Oglinda
SKU:
4000000551133
| Brand | AQUANIL |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2u + 2s, Lavoar 85 cu Oglinda cu Dulapior DR iluminat led 4112 + 4124d
SKU:
5945846137624
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Canapea extensibila Zenia gri TAP.137/negru
SKU:
5901477296130
Canapea extensibila Zenia, catifea verde TAP.189/negru
SKU:
5901477296147
Set Baza seria s781 60cm beton cu Lavoar 2060 60cm 17885
SKU:
6423093178854
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 786 60cm sertar alb cu Lavoar 2060 60cm 17601
SKU:
6423093176010
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Usa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Set Baza seria 054/754 60cm Blue Rustic 17287 cu Lavoar 17857
SKU:
4830093172874
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Scaun de bar Cherry H-1 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477291739
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Negru 19/cadru negru
SKU:
5901477292040
SET mese de cafea Dion efect marmura negru-negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405728
SET mese de cafea Dion efect marmura alba, cadru negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405735
Scaun dining / living Cherry Velvet Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477281235
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-verde Bluvel 78
SKU:
5901477290190
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477290176
Scaun bar Chic H-2 cadru negru velvet / curry Bluvel 68
SKU:
5901477298967














































