Mobilier
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
60,00 lei
| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Trepte viteza | 2 |
| Alte caracteristici | Aer rece 2 niveluri de putere 3 niveluri de temperatura Aer cald |
| Putere | 2000 W |
| Culoare | Auriu Negru |
| Utilizare | Uz casnic Profesional |
| Trepte de putere | 3 |
| Material corp | ABS |
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
60,00 lei
| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Utilizare | Profesional |
| Trepte viteza | 2 |
| Trepte de putere | 3 |
| Alte caracteristici | 3 niveluri de temperatura 2 setari de viteza |
| Material corp | Plastic |
| Continut pachet | 1 uscator de par 1 difuzor 1 concentrator |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare | Negru Roz |
USCATOR RUFE EKO LIFE HB-H89U
SKU:
6423808059799
61,50 lei
| Utilizare | Interior Exterior |
|---|---|
| Material | Metal |
| Alte caracteristici | Pliabil Ajustabil Portabil |
| Continut pachet | 1 x Uscator de rufe |
| Capacitate de încărcare | 18 m |
Waffle maker APARAT WAFFE HB-3561 1300W verde-roz
SKU:
6423808021512
122,00 lei
| Tip produs | Waffle maker |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Material corp | Plastic |
| Culoare | Verde Roz |
| Putere | 1300 W |
| Alte caracteristici | Oprire automata Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Indicator luminos |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
318,00 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285IN, 60 cm, 2 motoare, 450 mc/h
SKU:
6423808021338
370,00 lei
| Brand | Hausberg |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Culoare | argintiu |
| Capacitate | 450mc/h |
| Tip hota | telescopica |
| Tip incastrare | incorporabil |
| Numar motoare | 2 |
Set Baza seria 001-Eco 55 Antracit cu Lavoar Paris 55 18416
SKU:
6423093184169
410,00 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5901477292064
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477292088
418,50 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Dulap baie suspendat Badenmob Wenge 18061, 640x300x1950 mm, 2 usi, PAL alb melaminat
SKU:
6423093180611
419,50 lei
| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Wenge |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
Set Baza 2 usi cu Lavoar 50cm si Oglinda 40.5cm – FSC Mix best50
SKU:
5945846139260
440,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Dulap baie suspendat Badenmob Sonoma 18062, 640x300x1950 mm, alb stejar, 2 usi, PAL
SKU:
6423093180628
451,00 lei
| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Stejar sonoma |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
SKU:
6423808028443
560,00 lei
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Material | Otel |
| Alte caracteristici | Iluminare |
| Culoare | Bej |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Putere | 163 W |
| Trepte de putere | 3 |
| Inaltime | 86.1 cm |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Design | Decorativa |
| Tip panou | Electronic |
| Debit aer absorbit | 450 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
695,00 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 1 sertar cu Lavoar dreptunghiular 60 cm, 502
SKU:
5945846036910
705,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 286 60 cm Wenge cu Lavoar 8060 18576
SKU:
6423093167780
833,50 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Oglindă rotundă cu iluminare LED 60×60 cm pentru baie, cu curea, grosime 29 mm
SKU:
5945846133596
944,50 lei
| Tip produs | Oglinda |
|---|---|
| Model | Oglinda cu iluminare |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie |
| Gama | – |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Grosime | 29 mm |
| Grad de protectie | IP 44 (protectie impotriva corpurilor straine si a apei improscate) |
| Alte caracteristici | Instructiune de montaj |
| Forma | Rotund |
Set Baza seria 780-60cm Negru sertar 18692 cu Lavoar
SKU:
6423093178649
1.012,00 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 60cm sertare bordo cu Lavoar Sava 60cm 18700
SKU:
6423093178953
1.017,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 730 60cm suspendata cu sertare alb rustic si Lavoar Sava 2060 60cm 18551
SKU:
6423093066236
1.113,50 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
1.140,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Lisabona pe picioare 60cm 12040RB, 2 sertare cu Lavoar 61cm, Oglinda 210/el si Lampa 906024, FSC Mix
SKU:
5945846304491
1.183,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi, trei sertare si lavoar ceramic, 85 cm, si Oglinda cu dulapior, priza cu intrerupator si spoturi LED
SKU:
5945846137662
1.536,50 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi cu Lavoar consola cm 75 (maner smile) si Oglinda cu Dulapior DX si iluminat led, 75cm 4405 + 4423d
SKU:
5945846081491
1.565,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Dulap baza alb si lavoar Savini Due Portofino 60 cm 3020C-F94
SKU:
5945846312809
1.960,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza portofino – 2 sertare, 60cm fsc mix cu Lavoar LAV907128 3020c/f43
SKU:
5945846312748
2.007,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
727,00 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
948,50 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
1.298,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2u + 2s, Lavoar 85 cu Oglinda cu Dulapior DR iluminat led 4112 + 4124d
SKU:
5945846137624
1.524,00 lei
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set mobilier baie 60cm Maria White – Anthracite cu Lavoar si Oglinda
SKU:
4000000551133
1.680,00 lei
| Brand | AQUANIL |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Scaun dining / bucatarie Alan Catifea Bluvel Bej inchis/cadru negru
SKU:
5904824406855
226,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | ALANVCCB |
| Culoare | Bej, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Material | Metal, Catifea |
Scaun dining / bucatarie Alan Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5904824406886
226,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | ALANVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Material | Metal, Catifea |
Consola Rossi C, efect marmura neagra
SKU:
5904824405636
240,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Consola |
| Cod produs | ROSSICCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
Cuier Eris, alb
SKU:
5904824407838
251,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | ERISB |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 171 cm |
| Material | Metal |
Cuier Denis, auriu
SKU:
5904824412603
297,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | DENISZL |
| Culoare | Auriu |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 178 cm |
| Material | Metal |
Scaun dining / bucatarie Chic Brego Gri 07/Negru
SKU:
5904824412245
331,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICBRCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Metal, Textil |
Set Baza seria 001-Eco 51cm Heart Wenge cu Lavoar Heart 51cm 6611 + 16680/17419/17349
SKU:
6423093066113
334,50 lei
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Curry 68/cadru negru
SKU:
5901477283956
340,00 lei
| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCCU |
| Culoare | Galben |














