Adezivi si etansanti
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
14,50 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe suprafata absorbanta |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
| Culoare | alb |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 120ML 1429660
SKU:
5997272382406
18,00 lei
| Greutate | 0.12 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv contact |
| Brand | Moment |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 800ML 1429666
SKU:
5997272382567
59,50 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | alb + crem |
| Aplicabilitate | spaclu |
| Utilizare | interior / exterior; pe PAL, PFL, cauciuc, pasla, piele, pluta, PVC dur, metal etc. |
MOMENT FIX 80kg banda dubluadeziva 1,5 mx19mm 1685014/2849001
SKU:
9000100778916
18,00 lei
| Greutate | 0.02 |
|---|---|
| Tip produs | Banda dubla adeziva |
| Brand | Moment |
| Culoare | Transparent |
| Lungime | 1,5 m |
| Latime | 1,9 cm |
MOMENT FIX DECOR 380G 2818699
SKU:
9000101137606
17,50 lei
| Greutate | 0.45 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
MOMENT FIX EXTREME POWER 385G 1754829
SKU:
4015000426626
21,00 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica; la interior, pe lemn, polistiren, placi ceramice, MDF, gips-carton, ciment |
MOMENT FIX MIRRO&PANEL 440G 2822473
SKU:
9000101138269
28,00 lei
| Greutate | 0.46 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Crem |
| Material | Silan/Polimer |
MOMENT FIX PVC&ALU 440G BG/RO/RS 2822337
SKU:
9000101138061
28,00 lei
| Greutate | 0.46 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Crem |
| Material | Cauciuc/Solvent |
MOMENT FIX WOOD ADEZIV LEMN 100G BG/RO 1527017/2716308
SKU:
4015000419703
16,00 lei
| Greutate | 0.10 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv lemn |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix Wood |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 100 g |
MOMENT FIX WOOD ADEZIV LEMN 385G BG/RO/RS 2824102
SKU:
9000101137989
18,00 lei
| Greutate | 0.45 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Lemn |
| Volum | 385 g |
MOMENT POWER TAPE ARGINTIU 25M 1675726
SKU:
9000100532020
38,00 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | argintiu |
| Utilizare | interior / exterior, pentru reparatii, fixare, etansare, intarire, protejare, lipire, impachetare in casa, in gradina, in masina etc. |
MOMENT POWER TAPE ARGINTIU 50MM X 50M 1675725
SKU:
9000100532037
59,00 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | argintiu |
| Utilizare | interior / exterior; pentru reparatii, fixare, etansare, intarire, protejare, lipire, impachetare in casa, in gradina, in masina etc. |
MOMENT SHOE GLUE 50G 1582722/2925448
SKU:
5997272385476
15,50 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Cantitate | 50 ml |
| Culoare | transparent |
| Aplicabilitate | pensula cu peri scurti / spatula dintata |
| Temperatura de lucru (grade C) | 18 – 25 |
| Utilizare | casnica / industriala; pentru lipirea pantofilor din piele, pantofilor sport si a gentilor din piele |
MOMENT SILICON SANITAR BAIE&BUCATARIE ALB 280ML 1868676/2684412
SKU:
9000100897617
22,00 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Model | Baie si bucatarie |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | alb |
| Aplicabilitate | spatula |
MOMENT SILICON SANITAR BAIE&BUCATARIE TRANS 280ML 1868675/2684045
SKU:
9000100897570
22,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
MOMENT SILICON UNIV. (Perfect House )CASE&CONSTR. ALB 280ML 1870273/2685687
SKU:
9000100898027
22,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MOMENT SILICON UNIV. CASE&CONSTRUCTII TRANS 280ML 1870260/2685688
SKU:
9000100897556
20,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
MOMENT SPUMA DE MONTAJ 650ML 1865951
SKU:
9000100895972
31,00 leiBUC
| Tip Produs | Spuma poliuretanica |
|---|---|
| Brand | MOMENT |
MOMENT SUPER GLUE ULTRAGEL 2g BG/CS/RO 1872784
SKU:
9000100899239
6,30 lei
| Tip produs | Adeziv |
|---|---|
| Model | Adeziv instant |
| Pentru | Lipire cu material de lipit |
| Greutate | 2 g |
| Culoare | Transparent |
MOMENT SUPERFIX ADEZIV MONTAJ 400G 1437630
SKU:
4015000401623
20,00 lei
| Greutate | 0.40 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Pentru | Interior |
| Culoare | Crem |
| Material | Silicon |
| Volum | 400 g |
Rino bitum seal etanseizant pe baza de bitum 310 ml RINO 514097
SKU:
5948941029061
20,00 lei
| Brand | RINO |
|---|
SIKASEAL 173 Adeziv Etanșant Bitum 300ml pentru Acoperișuri
SKU:
7612895932620
24,50 lei
| Tip produs | Adeziv, Material de etansare, Material de umplere |
|---|---|
| Model | Adeziv special, Masa de etansare |
| Alte caracteristici | Adeziv, Fara contractare, Fara expandare ulterioara, Fara plastifianti si fara solventi de taiere, Fara solventi, Flexibil la temperaturi scazute, Format dintr-o singura componenta, Forma foarte stabila, Forta adeziva ridicata, Pregatit pentru utilizare, Protectie impotriva umiditatii, Rezistent la intemperii, Usor de prelucrat, Umplerea fisurilor in zona de colt, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la umiditate |
| Cantitate | 300 ml |
| Pentru | Acoperis, Acoperis plat |
| Utilizare | Etansare, Izolare, Montare, Spacluire, Umplere |
| Culoare | Negru |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
122,00 lei
| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare |
| Culoare | Galben |
| Material | Cauciuc EPDM |
| Lungime | 10 m |
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
26,00 lei
| Greutate | 0.47 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv epoxi |
| Brand | Soudal |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Cianoacrilat/Aerosoli |
| Volum | 100/400 g |
SOUDAL Adeziv Fix All High Tach Alb 290 ml 119381
SKU:
5411183089532
25,99 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
SOUDAL Banda etansare alba 22mmx3,35m 134027
SKU:
5411183147638
39,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |














