Adezivi si etansanti
110025 ELLEN-FLEX BANDA ETANSARE K MARO 2X50M
SKU:
8711286351244
8,50 lei
| Material | cauciuc EPDM |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Culoare | maro |
400061 BISON Shoe Glue- adeziv pentru orice incaltaminte 55ml
SKU:
8710439283456
15,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
426008 BISON ACRYLIC GRI 300ML 6303171/6314661
SKU:
8710439137421
12,00 lei
| Brand | Bison |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Aplicabilitate | pistol semiprofesional |
| Culoare | gri |
| Capacitate | 300 |
428800 BISON You Can Stick adeziv MS polimer pt lemn 435g
SKU:
8710439309392
38,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
428980 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB POLIMER 425G
SKU:
8710439250199
41,00 lei
| Brand | Bison |
|---|---|
| Model | Poly Max High Tack |
| Aplicabilitate | in linii / puncte |
| Utilizare | interior / exterior, pe sticla (naturala), piatra, piatra naturala, beton, materiale plastice, lemn, placa aglomerata din lemn, trespa, fier, aluminiu, zinc, (inoxidabil), placi ceramice, pluta, oglinzi |
428983 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB MS POLIMER 165G
SKU:
8710439268057
33,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
58,00 lei
| Greutate | 0.34 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Bison |
| Gama | Poly Max |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 300 g |
429007 BISON Spray adeziv pulverizabil 500ML
SKU:
8710439082509
72,00 lei
| Tip produs | Adeziv |
|---|---|
| Model | Adeziv universal |
| Pentru | Lipire cu material de lipit |
| Greutate | 500 ml |
| Culoare | Transparent |
451016 BISON Spuma Polistiren Pt. Pistol 700ML
SKU:
8710439298337
38,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | portocaliu |
4F Impregnant ignifug pentru lemn 20kg Tytan Professional 10004465
SKU:
5903518002762
440,00 lei
| Brand | Tytan Professional |
|---|
4F Impregnant ignifug pentru lemn 5KG Tytan Professional 10004469
SKU:
5903518001796
147,00 lei
| Brand | Tytan Professional |
|---|
514351 RINO BANDA ALUMINIU CU BITUM 1.1MMX75MMX10M
SKU:
5948941020464
55,00 lei
| Material | aluminiu cu bitum |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Adeziv constructii B 1kg Vady, liant pentru betoane si mortare, rezistenta mare
SKU:
5946105000345
8,90 lei
| U.M. | buc |
|---|
Adeziv si etanseizant de constructii, universal, BISON Poly Max Cristal Express trs. MS polimer 300g, 428977
SKU:
8710439153049
49,50 lei
| Brand | BISON |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC ALB 300 ml
SKU:
7612894823059
45,50 lei
| Brand | sika |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC MARO 300 ml
SKU:
7612894011050
45,50 lei
| Brand | sika |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC NEGRU 300 ml
SKU:
7612895171838
45,50 lei
| Brand | sika |
|---|
Banda adeziva PVC striata pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07780
SKU:
6421948077802
26,00 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ALUMINIU 50M*50MM ARGINTIU MAT 30UM,LINER 63632-00002-00/63632-00002-01
SKU:
4042448906045
61,00 lei
Banda anti-pasari inox AISI 302 1000mm cu 80 tepi, sistem de protectie pasari
SKU:
4000000562139
27,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
BANDA AVERTIZARE ALB/ROSU 70MMx200MM 645990
SKU:
5949064124688
45,00 lei
| Material | Polietilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb/rosu |
BANDA DE ETANSARE KNAUF 30M, LATIME 30MM 512418
SKU:
4003982336606
27,00 lei
| Tip produs | Garnitura de etansare, Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare, Izolare |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Lungime | 30 m |
Banda dublu adeziva, suport burete 25 mm x 5M LUMYTOOLS LT07772
SKU:
6421948077727
9,90 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ELECTROIZOLATOARE PVC 20M*19MM ALB 53988-00071-00
SKU:
4042448435248
8,90 lei
| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | alb |
| Utilizare | aplicatii electrice, izolarea sau marcarea cablurilor |
Bandă etanșare ELLEN-FLEX K, alb, 2x50m
SKU:
8711286350247
8,50 lei
| Brand | ellen |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Material | cauciuc EPDM |
| Culoare | alb |














