

Pentru casa ta
Profil finisaj riflaj interior VOX Linerio Mocca 2650x25x12 mm Polistiren XPS
SKU:
5905952271032
34,00 leiProfil finisaj riflaj interior VOX Linerio ciocolată 2650x25x12 mm polistiren XPS
SKU:
5905952271063
34,00 leiOglindă rotundă cu iluminare LED 60×60 cm pentru baie, cu curea, grosime 29 mm
SKU:
5945846133596
944,50 lei| Tip produs | Oglinda |
|---|---|
| Model | Oglinda cu iluminare |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie |
| Gama | – |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Grosime | 29 mm |
| Grad de protectie | IP 44 (protectie impotriva corpurilor straine si a apei improscate) |
| Alte caracteristici | Instructiune de montaj |
| Forma | Rotund |
Banda protectie colțuri Knauf, 30.4m, tabla zincată, lățime 50mm, interior
SKU:
4003982041135
97,50 lei| Brand | KNAUF Gesellschaft m.b.H. |
|---|---|
| Latime | 50 mm |
| Tip produs | Banda protectie |
Dulap baie suspendat Badenmob Sonoma 18062, 640x300x1950 mm, alb stejar, 2 usi, PAL
SKU:
6423093180628
451,00 lei| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Stejar sonoma |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
Dulap baie suspendat Badenmob Wenge 18061, 640x300x1950 mm, 2 usi, PAL alb melaminat
SKU:
6423093180611
419,50 lei| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Wenge |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
Odorizant camera Misavan Briza de Parfum Nr.37 Rasarit in Sardinia 200ml
SKU:
6422768064102
18,50 lei| Tip produs | Lichid |
|---|
Odorizant cameră Misavan Briza de parfum nr.79 Asfintit în Bahamas 200ml
SKU:
6422768065031
18,50 lei| Tip produs | Lichid |
|---|
Banda anti-pasari inox AISI 302 1000mm cu 80 tepi, sistem de protectie pasari
SKU:
4000000562139
27,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Amiano Detartrant 10L, detergent lichid pentru indepartarea calcarului si grasimilor
SKU:
6422768014275
121,00 lei| Brand | Amiano |
|---|---|
| Capacitate | 10000 |
| Alte caracteristici | solvabil |
| Utilizare | universal |
Odorizant auto Areon Mon 5ml Vanilla Black
SKU:
3800034982993
8,40 lei| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Forma | Lichid |
| Cantitate | 5 ml |
Odorizant auto Areon Mon Black Crystal, carton, design modern, aroma proaspătă
SKU:
3800034962742
4,70 lei| U.M. | buc |
|---|
Balsam de rufe Sano Maxima Lavanda 4L, parfum puternic, protejează și catifelează
SKU:
7290005426803
53,50 leiSet curățenie Practiq, galeată 14L și mop rotativ circular, negru
SKU:
8681990356166
60,50 lei| Capacitate | 14l |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Forma | ovala |
Air Wick Rezerve odorizant camera Floare de cires 250ml roz
SKU:
5997321757964
22,00 lei| Tip produs | Rezerve |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Lungime | 20 mm |
| Latime | 20 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Greutate | 100 g |
| Cantitate | 250 ml |
Dispenser manual tesa 57395 cu bandă ambalare 50m x 48mm pentru utilizare profesională
SKU:
4042448022240
66,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | pentru ambalare |
| Dimensiuni | 240 x 150 |
Soluție de dezghetare -25°C 750ml Kentaur pentru sticlă auto
SKU:
5997074525483
15,00 lei| Brand | Kentaur |
|---|---|
| Greutate | 1.000000 |
Odorizant camera Misavan You 750ml parfum floral fructat
SKU:
6422768041103
61,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | You |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
Odorizant auto Areon Smile New Car, 1 buc, prospetime pentru masina
SKU:
3800034954013
14,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Laveta abraziva Oti 150x90mm 4 buc/set pentru curățare murdărie persistentă
SKU:
5948908002663
2,10 lei| U.M. | set |
|---|
Igienol Dezinfectant Haine Pure 1.5L, eficient împotriva bacteriilor și virusurilor
SKU:
5946004013446
27,50 leiDezinfectant universal Igienol Blue Fresh 1L, fara clor, eliminare 99,9% bacterii si
SKU:
5946004016386
17,00 leiDezinfectant universal Igienol verde 1L, fara clor, pentru suprafete diverse
SKU:
5946004016393
17,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant Igienol Mar Verde 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004640
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant universal Igienol marin 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004633
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Igienol Dezinfectant Baie Antibacterian 750ml, Curata si Parfumeaza Suprafetele
SKU:
5946004013248
19,50 leiCurățitor TRIUMF soluție activă 500ml pentru microunde, interior, lichid
SKU:
5946035074638
14,50 leiAdeziv constructii B 1kg Vady, liant pentru betoane si mortare, rezistenta mare
SKU:
5946105000345
8,90 lei| U.M. | buc |
|---|
Tapetul reprezintă o opțiune populară pentru finisarea pereților, aducând stil și personalitate în spațiul interior. Impreuna cu riflajul potrivit, designul casei tale poate trece de la unul banal la unul spectaculos!







































