

Pentru casa ta
BANDA MASCARE UV EXTERIOR 17M*2600MM TRANSPARENT 4411-00000-00
SKU:
4042448479228
68,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 17 |
| Utilizare | casnica / industriala; exterior |
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
14,50 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe suprafata absorbanta |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
| Culoare | alb |
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
32,50 lei| Greutate | 0.51 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Mamut |
| Gama | Bostik Mamut High Tack |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 290 ml |
400061 BISON Shoe Glue- adeziv pentru orice incaltaminte 55ml
SKU:
8710439283456
15,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
58,00 lei| Greutate | 0.34 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Bison |
| Gama | Poly Max |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 300 g |
NUFAR Desfundat Tevi și Chiuvete 1L – Agent Curățare Eficient, Gata de Utilizare
SKU:
5946035075130
24,50 lei| Tip produs | Agent anticoroziune |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Chiuveta, Tevi |
SANO JET DET LICHID UNIVERSAL TRIGGER BICARBONAT 750 ML
SKU:
7290108354751
18,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
Laveta abraziva Oti 150x90mm 4 buc/set pentru curățare murdărie persistentă
SKU:
5948908002663
2,10 lei| U.M. | set |
|---|
BANDA IZOLATOARE 10M ALBASTRU LOHUIS EV (12568)
SKU:
5948668012568
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
BANDA IZOLATOARE 10M ROSU LOHUIS A-EV (12544)
SKU:
5948668012544
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 10m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA IZOLATOARE 10M GALBEN-VERDE LOHUIS A EV(12537)
SKU:
5948668012537
3,20 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | galben + verde |
Odorizant auto Areon Mon Black Crystal, carton, design modern, aroma proaspătă
SKU:
3800034962742
4,70 lei| U.M. | buc |
|---|
Banda izolatoare 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8166
SKU:
5906083981661
5,80 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8166 |
Banda izolatoare PVC 19mm x 20m x 0.13mm Yato YT-8165
SKU:
5906083816550
6,30 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-8165 |
MOMENT SUPER GLUE ULTRAGEL 2g BG/CS/RO 1872784
SKU:
9000100899239
6,30 lei| Tip produs | Adeziv |
|---|---|
| Model | Adeziv instant |
| Pentru | Lipire cu material de lipit |
| Greutate | 2 g |
| Culoare | Transparent |
Tapetul reprezintă o opțiune populară pentru finisarea pereților, aducând stil și personalitate în spațiul interior. Impreuna cu riflajul potrivit, designul casei tale poate trece de la unul banal la unul spectaculos!































