

Pentru casa ta
PANOU SPC ASH GREY VILO 30X60
SKU:
5905952288269
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
Banda dublu adeziva, suport burete 25 mm x 5M LUMYTOOLS LT07772
SKU:
6421948077727
9,90 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
MOMENT SUPER GLUE ULTRAGEL 2g BG/CS/RO 1872784
SKU:
9000100899239
6,30 lei| Tip produs | Adeziv |
|---|---|
| Model | Adeziv instant |
| Pentru | Lipire cu material de lipit |
| Greutate | 2 g |
| Culoare | Transparent |
Banda adeziva PVC striata pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07780
SKU:
6421948077802
26,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Tapet modern cu cercuri 456523 Elegantza 2020, gri, 10.05 x 0.53 m
SKU:
4000441456523
Prețul inițial a fost: 74,50 lei.74,50 leiPrețul curent este: 74,50 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Bison poly max original express alb ms polimer 165 g BISON 428985
SKU:
8710439256801
27,00 lei| Brand | BISON |
|---|
4F Impregnant ignifug pentru lemn 20kg Tytan Professional 10004465
SKU:
5903518002762
440,00 lei| Brand | Tytan Professional |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC NEGRU 300 ml
SKU:
7612895171838
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Tapet clasic Magia P S20526-3, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601042921
Prețul inițial a fost: 45,50 lei.45,50 leiPrețul curent este: 45,50 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet model vopsea decorativa, 10 m x 0.53 m, crem, Elegantza 2021 210309
SKU:
4000441210309
Prețul inițial a fost: 64,00 lei.64,00 leiPrețul curent este: 64,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
871,50 lei| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
871,50 lei| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior universala Delmont Beton Grafit 80 cm
SKU:
4000000575030
897,00 lei| Culoare | Antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
MOMENT SPUMA DE MONTAJ 650ML 1865951
SKU:
9000100895972
31,00 leiBUC| Tip Produs | Spuma poliuretanica |
|---|---|
| Brand | MOMENT |
Usa interior VIDORA 80 cm Steel Ash
SKU:
4000000564430
825,50 lei| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552956
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Etanseizant acrilic flexibil-extensibil Bison White 300 ml, Alb, 1591230
SKU:
8710439055725
10,50 lei| Brand | BISON |
|---|
Adeziv si etanseizant de constructii, universal, BISON Poly Max Cristal Express trs. MS polimer 300g, 428977
SKU:
8710439153049
49,50 lei| Brand | BISON |
|---|
Cartus ancora chimica mopoly 300 ml cu stiren STARK FIX 230634
SKU:
8423533826817
46,50 lei| Brand | stark fix |
|---|
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
871,50 lei| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
871,50 lei| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Tapetul reprezintă o opțiune populară pentru finisarea pereților, aducând stil și personalitate în spațiul interior. Impreuna cu riflajul potrivit, designul casei tale poate trece de la unul banal la unul spectaculos!































