

Pentru casa ta
110025 ELLEN-FLEX BANDA ETANSARE K MARO 2X50M
SKU:
8711286351244
8,50 lei| Material | cauciuc EPDM |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Culoare | maro |
382317 MOTIP GREASE SPRAY 565 vaselina cu PTFE, 090204C 500ml
SKU:
8711347226283
32,00 lei| Brand | Motip |
|---|---|
| Utilizare | universala |
382433 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Bej 200ml cod 04234BS
SKU:
8711347233564
42,50 lei| Brand | Motip |
|---|---|
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | curatare / intretinere tapiterie auto piele |
| Material | liant nitro-celulozic |
| Culoare | bej |
382434 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Maro Ral801 200ml, cod 04238BS
SKU:
8711347254743
44,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | maro |
382436 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Negru 200ml, cod 04230BS
SKU:
8711347233649
42,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
400061 BISON Shoe Glue- adeziv pentru orice incaltaminte 55ml
SKU:
8710439283456
15,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
426008 BISON ACRYLIC GRI 300ML 6303171/6314661
SKU:
8710439137421
12,00 lei| Brand | Bison |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Aplicabilitate | pistol semiprofesional |
| Culoare | gri |
| Capacitate | 300 |
428800 BISON You Can Stick adeziv MS polimer pt lemn 435g
SKU:
8710439309392
38,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
428980 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB POLIMER 425G
SKU:
8710439250199
41,00 lei| Brand | Bison |
|---|---|
| Model | Poly Max High Tack |
| Aplicabilitate | in linii / puncte |
| Utilizare | interior / exterior, pe sticla (naturala), piatra, piatra naturala, beton, materiale plastice, lemn, placa aglomerata din lemn, trespa, fier, aluminiu, zinc, (inoxidabil), placi ceramice, pluta, oglinzi |
428983 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB MS POLIMER 165G
SKU:
8710439268057
33,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
58,00 lei| Greutate | 0.34 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Bison |
| Gama | Poly Max |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 300 g |
429007 BISON Spray adeziv pulverizabil 500ML
SKU:
8710439082509
72,00 lei| Tip produs | Adeziv |
|---|---|
| Model | Adeziv universal |
| Pentru | Lipire cu material de lipit |
| Greutate | 500 ml |
| Culoare | Transparent |
4F Impregnant ignifug pentru lemn 20kg Tytan Professional 10004465
SKU:
5903518002762
440,00 lei| Brand | Tytan Professional |
|---|
4F Impregnant ignifug pentru lemn 5KG Tytan Professional 10004469
SKU:
5903518001796
147,00 lei| Brand | Tytan Professional |
|---|
514351 RINO BANDA ALUMINIU CU BITUM 1.1MMX75MMX10M
SKU:
5948941020464
55,00 lei| Material | aluminiu cu bitum |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
760002 MELLERUD SOLUTIE PT.BAIE,OBIECTE SANITARE 0.5L 2060
SKU:
4004666110147
44,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
760003 MELLERUD SOLUTIE PT.INGRIJIREA GRESIEI 1L 0042
SKU:
4004666000042
38,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Cantitate | 1000ml |
760012 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT GEAMURI OGLINZI 0.5L
SKU:
4004666110222
24,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
760015 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAT CALCAR SI RUGINA 0.5L 760015
SKU:
4004666110277
29,50 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | pulverizare |
760020 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT MATERIALE PLASTICE 0.5L
SKU:
4004666110307
34,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta de bumbac |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
760026 SOLUTIE PT CURATAT PARCHETUL 1L 1513
SKU:
4004666001513
47,50 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Cantitate | 1000ml |
760041 MELLERUD SOLUTIE PT PETE DE CIMENT PT MARMURA SI PIATRA 1L
SKU:
4004666110529
49,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Tapetul reprezintă o opțiune populară pentru finisarea pereților, aducând stil și personalitate în spațiul interior. Impreuna cu riflajul potrivit, designul casei tale poate trece de la unul banal la unul spectaculos!




























