QUA
Gresie SG Ark Anthracite REC 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575067715
59,00 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Gresie SG Ark Black 1. 60x60x0.7cm BOSTON BLACK, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
5411382218719
64,00 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |
Gresie SG Ark White 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575075048
59,00 leiMP
| Gama | Ark |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Brand | QUA |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | DA |
| Design | Ciment |
| Grosime | 0.7 cm |














