Pamesa Ceramica
Gresie Coralstone Marfil 60×120 cm EJ02, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991966669
| Gama | Coralstone |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Crema Marfi 1. Polished 60×120 cm TG01, crem, finisaj lucios, model ciment
SKU:
8429991111915
| Gama | Crema |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Dorset Blanco 60×120 cm EJ11, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991957322
| Gama | Dorset |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Rlv Dorset Blanco 60×120 cm EJ01, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180454
| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |



























