Pamesa Ceramica
Gresie Rlv Dorset Taupe 60×120 cm EJ01, gri, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180447
| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Rapolano Pietra Sand 60×120 cm TJ01, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991852474
| Gama | Rapolano |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Eleganza Beige 60×120 cm VG06, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991143275
| Gama | Eleganza |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Dorset Taupe 60×120 cm EJ05, gri, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991957346
| Gama | Dorset |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |



























