Kai
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
63,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3562 Revoque Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745356212
63,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 6093 Antica-Rustic Natural 45×45 cm, model parchet, natur
SKU:
3800745609318
65,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| MP/Cutie | 1.225 |
| Buc/Cutie | 6 |
| Greutate | 20.5 kg |
| Rectificata | Nu |
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
78,50 leiMP| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |

































