Kai
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
87,50 leiMP
| Gama | Artstone |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
63,50 leiMP
| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
63,50 leiMP
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3693 Riverstone Mix 30×60 cm, model piatra, mix
SKU:
3800745369311
61,49 leiMP
| Culoare | Mix |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
61,49 leiMP
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3562 Revoque Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745356212
63,50 leiMP
| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
63,50 leiMP
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
63,50 leiMP
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916
78,50 leiMP
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
78,50 leiMP
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
78,50 leiMP
| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Buc/Cutie | 3 |
| Greutate | 20 kg |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |














