Faianta decorativa Portobello maro lucios 30×60 cm ceramica rectificata
88,00 lei
Cod produs: 3800745495911
Categorie: Faianta, Gresie si Faianta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
3800745495911
Categorii: Faianta, Gresie si Faianta
Descriere
Faianta decorativă Portobello, cu finisaj lucios și dimensiuni de 30×60 cm, este alegerea ideală pentru a transforma orice spațiu interior într-unul elegant și sofisticat. Fabricată din ceramică glazurată cu pastă albă, această placă ceramică imită perfect aspectul marmurei, adăugând un plus de stil și rafinament. Datorită designului său versatil, este potrivită pentru diverse încăperi, precum baie, bucătărie, sufragerie sau holuri.
**Caracteristici principale:**
- Tip produs: Gresie și faianță
- Utilizare: Interior (perete)
- Material: Ceramica glazurată
- Culoare: Maro
- Dimensiune: 30 x 60 x 0.9 cm
- Finisaj: Lucios
- Greutate per pachet: 25.353 kg
- Suprafață: Rectificată
- Conținut per pachet: 1.62 m²
Această faianță nu doar că este ușor de întreținut, dar și conferă un aspect modern oricărei încăperi, fiind o soluție ideală pentru cei care doresc să îmbine funcționalitatea cu estetica.
Informații suplimentare
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Placi decorative |
| Gama | PORTOBELLO |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica glazurata |
| Culoare | Maro |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 30 x 60 x 0.9 cm |
| Grosime | 0,9 cm |
| Rezistent la inghet | Nu |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Nu |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 9 Bucati |
| MP/Cutie | 1,62 m2 |
| Greutate | 25,353 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
86,50 leiMP
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
54,50 leiMP
Faianta Izola Waves Lila 3223, tip relief, 25×50 cm, lila
SKU:
3800745322316
71,99 leiMP
Faianta Kalina Beige, model ciment, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575487
55,00 leiMP
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575579
64,00 leiMP
Faianta Larisa Light Beige 5750, tip marmura, 20×30 cm, bej
SKU:
3800745575019
55,99 leiMP
Faianta Larisa Light Blue 5748, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574814
55,99 leiMP
Faianta Lucia Brown 4923, tip lemn, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745492316
73,99 leiMP
Faianta Maiolica Light Grey 4630, tip monocolor, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463019
74,99 leiMP
Gresie 6577 Tavolato Grey, model lemn, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745657715
59,00 leiMP
| Gama | Tavolato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
SKU:
8698853206711
52,00 leiMP
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
69,50 leiMP
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |




























