DIBLU UNIVERSAL DECO 12×76 BLISTER 016700101
11,00 lei
Cod produs: 4049563000863
Categorie: Cuie, șuruburi, dibluri, etc, Feronerie, Materiale de constructii, Organe de asamblare
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
4049563000863
Categorii: Cuie, șuruburi, dibluri, etc, Feronerie, Materiale de constructii, Organe de asamblare
Descriere
Diblu universal 12×76 mm, disponibil în pachet de 4 bucăți, este soluția ideală pentru fixarea eficientă în diverse materiale de construcție, precum beton, zidărie și gips carton. Fabricat din polietilenă de calitate, acest diblu se remarcă prin durabilitate și rezistență, fiind potrivit atât pentru utilizări interioare, cât și exterioare, inclusiv în încăperi umede. Cu un diametru de 12 mm și o lungime de 76 mm, este compatibil cu șuruburi cu diametrul între 8,0 și 10,0 mm, asigurând o prindere sigură și stabilă. Indiferent de proiectul tău, diblurile universale 4AS îți oferă soluția de care ai nevoie pentru o fixare de încredere.
Informații suplimentare
| Tip produs | Diblu |
|---|---|
| Model | Diblu universal |
| Diametru | 12 mm |
| Lungime | 76 mm |
| Cantitate | 4 Bucati |
| Pentru | suruburi Ø 8,0 – 10,0 mm |
| Material | Polietilena (PE) |
| Dimensiune | 12 x 76 mm |
| Culoare | Alb |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Plasa Sarma Subtire Ochi: 4.2×4.2mm, Lxl: 12x1m, Grosime: 0.6mm
SKU:
5949034912307
22,50 lei
| Brand | Honest |
|---|---|
| Grosime(mm) | 1 |
| Lungime(m) | 12 |
| Latime(m) | 1 |
| Dimensiuni ochi (mm) | 4.2X4.2 |
Anvelopa pentru roata roaba, diverse dimensiuni, LT35714, LT35715
SKU:
6421948357157
48,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35714, LT35715 |
Genunchiere, burete cauciucat, 2 buc LT74522
SKU:
6421948745220
34,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74522 |
Manusa protectie microspuma-nitril, CE, 9 inch LT74059
SKU:
6421948740591
15,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74059 |
Manusa protectie, spuma nitril negru, CE, 9 inch LT74139
SKU:
6421948741390
22,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74139 |
Manusa tricotata, puncte PVC albastru LT74120
SKU:
6421948741208
5,20 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74120 |
Ochelari protectie pentru sudura, uz gospodaresc LT74400
SKU:
6421948744001
15,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74400 |
Set 10 masti antipraf, uz gospodaresc, LT74300
SKU:
6421948743004
9,40 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT74300 |







