
Electrice
EL0085839 HL_APLICA HL A2 PATRAT 23W 3105LM 6500K 18CM IP20 include taxa verde 0.75lei /buc
SKU:
5949027145354
ERSTE-LAMPA BIROU KLARA ALB 1XE27 40W EL0032131 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
5949027075071
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa birou |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40W |
| Cod produs | EL0032131 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
ERSTE-PLAFONIERA LED GLACIER 40W 4000K,2800LM D500 EL0060116 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027122744
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Fierbator apa Samus Prestige 1.7L 2200W inox
SKU:
6425053006252
Friteuza Air Fryer 1000-1200w, 3l, 80-200? HB2352NG
SKU:
6423808171293
Friteuza cu aer cald HAUSBERG HB-2356, 2.6L, 1000-1200W, negru, 5 programe, digital
SKU:
6423808062331
| Tip incastrare | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 1000 W 1200 W |
| Capacitate | 2.6 Kg |
| Tip panou | Digital Touch screen |
| Alimentare | La retea |
| Material corp | Plastic |
| Alte caracteristici | Timer Termostat |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar programe | 5 |
| Interval temperatura | 80 – 200 °C |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire Baza anti-alunecare |
FRITEUZA TEFAL EY245310 AIRFRYER include taxa verde 4.38 lei fara tva/buc
SKU:
3045387291082
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Model | EY245310 |
| Material | plastic |
| Utilizare | pentru mancaruri crocante, prajite sau coapte fara ulei |
| Greutate | 5.71 |
| Culoare | verde |
| Tensiune | 220 |
| Alte caracteristici | 10 programe automate, ecran tactil LCD, functie oprire automata, timer |
| Putere | 1500 |
| Capacitate | 5 |
| Inaltime | 32.5 |
| Dimensiuni | 32.5 x 27.3 x 37.5 |
| Cod produs | 7211419108 |
GW24230 – RAMA SUPORT,MODULARA,6M
SKU:
8011564372832
GW24262 – RAMA SUPORT ,MODULARA,2M/
SKU:
8011564458543

































