Catalog online
Parchet laminat Vintage Classic 8156, model lemn, tip parchet, maro, clasa 32, 10mm, 1.727mp/cut
SKU:
4042456407060
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8156 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet Loft House K288, clasa 32, grosime 8 mm, culoare maro
SKU:
8680734030966
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| MP/Cutie | 2.22 |
| Clasa | 32 |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
PARCHET LVT PROGRESSIVE HOUSE CLICK ERIC 4.4MM
SKU:
4605151140450
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Eric |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
PARCHET LVT PROGRESSIVE HOUSE CLICK JASON 4.4MM
SKU:
4605151140498
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Jason |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet LVT Progressive House Darin, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Crem
SKU:
4605151140474
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Darin |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet LVT Progressive House Mario, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Gri
SKU:
4605151140436
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Mario |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet Mimoza Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311368007
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1206 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Natural 10mm Albatros FN019 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022695
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | AN019 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Natural 10mm Lefkas Oak FN009 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022640
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | FN009 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Nevis Stejar 12mm, K278, AC6-33
SKU:
5907555425737
Parchet Novella Stejar Greenwald K640 8mm, model lemn, AC4-32
SKU:
8680734032564
| Tip produs | Parchet |
|---|---|
| Model | K640 |
| MP/Cutie | 2.23 |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
| Montaj | Click |
| Grosime | 8 mm |
| Material | HDF |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Culoare | Bej deschis |
Parchet Orkide Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311367987
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1204 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Pelemir Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311368038
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1209 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
PARCHET SAMBA OAK ESSENTIAL PURE CREAM CT TL 1123 14MM triplu stratificat 1.31mp/cut
SKU:
8605011278853
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1123 x 194 mm |
| Cod produs | Stejar Pure Cream |
| Grosime | 14 mm |
Parchet SPC Authentic Herringbone 15×75 cm, Amber Oak
SKU:
8684209720239
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Cod Produs | AMBER OAK |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 6.5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Authentic Herringbone 15×75 cm, Gold Oak
SKU:
8684209720215
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Cod Produs | GOLD OAK |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 6.5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Stone Botticino Dark ST-808 30.5×61 cm
SKU:
8684209720963
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | ST-808 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Stone Concrete Light ST-801 30.5×61 cm
SKU:
8684209720895
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | ST-801 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood 22.8×122 cm, WD-207 Desert Oak
SKU:
8684209720390
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-207 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood 22.8×122 cm, WS-204 Slate Oak
SKU:
8684209720369
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WS-204 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood Bosland Oak WD-205
SKU:
8684209720376
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-205 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood Cambridge Oak WD-210
SKU:
8684209720420
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-210 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet Stonex 10mm Jasper 33 AC5 FT006 2.424mp/cut
SKU:
8696681019435
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1206 x 402 mm |
| Cod produs | FT006 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet Stonex 10mm Yenisey 33 AC5 FT013 2.424mp/cut
SKU:
8696681040330
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 402 mm |
| Cod produs | FT013 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet Sunex 8mm Grey Walnut FSX01 31 AC3 2.374mp/cut
SKU:
8696681025566
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 197 mm |
| Cod produs | FSX01 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet triplustratificat Samba Stejar Nature Clasic, 1123 x 194 mm, grosime 14 mm, culoare Stejar
SKU:
8605011278886
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1123 x 194 mm |
| Cod produs | Stejar Nature Clasic |
| Grosime | 14 mm |
Parchet varioclic premium medium BEYKOZ 10 mm PM-861
SKU:
6426947063337
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-861 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium medium USKUDAR 10 mm PM-865
SKU:
6426947065676
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-865 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus BERGAMO 12 mm PP-513
SKU:
6426947066512
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-513 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus MILANO 12 mm PP-512
SKU:
6426947066536
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-512 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus PALERMO 12 mm PP-514
SKU:
6426947066543
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-514 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut
SKU:
6426947060497
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
SKU:
8680734030898
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |




























































