Catalog online
- Nu poți să adaugi „Robinet dublu serviciu, cuplare rapida, MEDIU ER-A041” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
CENTRALA TERMICA CLAS ONE 24 + KIT EVACUARE 3302123+3318073+WIFI
SKU:
3234090881264
GW48003 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 118X96X70/
SKU:
8011564016408
Parchet SPC Wood Bosland Oak WD-205
SKU:
8684209720376
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-205 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood 22.8×122 cm, WS-204 Slate Oak
SKU:
8684209720369
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WS-204 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood Cambridge Oak WD-210
SKU:
8684209720420
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-210 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood 22.8×122 cm, WD-207 Desert Oak
SKU:
8684209720390
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-207 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Authentic Herringbone 15×75 cm, Amber Oak
SKU:
8684209720239
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Cod Produs | AMBER OAK |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 6.5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Authentic Herringbone 15×75 cm, Gold Oak
SKU:
8684209720215
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Cod Produs | GOLD OAK |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 6.5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Stone Botticino Dark ST-808 30.5×61 cm
SKU:
8684209720963
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | ST-808 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Stone Concrete Light ST-801 30.5×61 cm
SKU:
8684209720895
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | ST-801 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
Ventilator 125D Diametru 125MM Vents
SKU:
4823016205230
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916










































