Catalog online
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Grey 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313303989
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Steel 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313304009
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rosata Black – Dark High Glossy 60×120 cm, model marmura
SKU:
4000000584957
| Gama | Rosata |
|---|---|
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRILL SCHMITTER AL TURNAT CERAMIC 28x28CM 343.28 33109
SKU:
5948736004549
GW24230 – RAMA SUPORT,MODULARA,6M
SKU:
8011564372832
GW24262 – RAMA SUPORT ,MODULARA,2M/
SKU:
8011564458543




































