Catalog online
Gresie maro MURO 8295 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745829518
63,00 leiMP| Gama | MURO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro PRISHTINA 9283 model ornament 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745928310
57,50 leiMP| Gama | PRISHTINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Terasa, Hol |
| Design | Ornament |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro SPARTA 9368 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936810
78,00 leiMP| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mayenne Beige, model piatra, 6046-0367, 45×45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005074883
66,50 leiMP| Gama | MAYENNE |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mayenne, model piatra, 6046-0368, 45 x 45 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005074906
66,50 leiMP| Gama | Mayenne |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie mov PANAMA 8298 model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745829815
45,00 leiMP| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Move, model ciment, 6060-0281, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005080259
75,50 leiMP| Gama | MOVE |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Move, model ciment, 6060-0283, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080297
67,00 leiMP| Gama | MOVE |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Move, model ciment, 6060-0284, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005080273
76,00 leiMP| Gama | MOVE |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Subsol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Natura, model lemn, 6046-0450, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005079871
66,50 leiMP| Gama | Natura |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Natura, model lemn, 6046-0451, 45 x 45 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005079895
66,50 leiMP| Gama | Natura |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej, Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie neagra finisaj mat hexagonala portelanata Element Negro, M137, 23×27 cm
SKU:
8432597149985
138,00 leiMP| Gama | Element |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.75 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 23×27 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nordic model piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972313
90,00 leiMP| Gama | Nordic |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Odessa Cotto ODS32, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare maro, finisaj mat, 1,63 mp/cutie
SKU:
8691273962403
78,00 leiMP| Gama | Odessa |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Odessa Grey ODS03, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8691273962502
78,00 leiMP| Gama | Odessa |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Orient Beige 9557, model ornament, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745955712
67,00 leiMP| Gama | ORIENT |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ornament |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pastel Grey 9146, model lemn, 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745914610
55,50 leiMP| Gama | Pastel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Perlato tip marmura, 9593 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745959314
68,00 leiMP| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0296, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005081300
73,50 leiMP| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare, Piscina |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0297, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081287
73,50 leiMP| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare, Piscina |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Beige tip Piatra, 20,4×120,4 cm, culoare Bej
SKU:
3800745606812
69,00 leiMP| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Brown 6069, tip lemn, 20,4×120,4 cm, culoare Maro
SKU:
3800745606911
85,50 leiMP| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |

















































