
Sanitare si termice
BATERIE STATIVA BIDEU ZICCO BZI6
SKU:
5902194971218
292,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zicco |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE STATIVA BUCATARIE BZI4
SKU:
5902194971201
352,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zicco |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | zinc |
| Finisaj | cromat |
Baterie stativa bucatarie Square BAQ4 FERRO
SKU:
5902194946643
303,50 leiBUC| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Greutate | 1.3965 kg |
| Cod model | BAQ4 |
| Material | Alama |
Baterie stativa bucatarie, pipa lunga Stillo BSL4 FERRO
SKU:
5902194929851
171,00 leiBUC| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Greutate | 0.8835 kg |
| Cod model | BSL4 |
| Material | Alama |
BATERIE STATIVA LAVOAR ADORE WHITE/CHROME BDR2
SKU:
5902194971324
405,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
BATERIE STATIVA LAVOAR COMBO CU PIPA MOBILA BCM2A
SKU:
5902194961332
162,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Combo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
BATERIE STATIVA LAVOAR CU VENTIL SQUARE ,CROM BAQ2
SKU:
5902194946636
263,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BATERIE STATIVA LAVOAR INALT ADORE WHITE/CHROME BDR2L
SKU:
5902194971331
546,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Adore |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | alb |
Baterie stativa lavoar inalta Vitto VerdeLine, crom BVI2LVL
SKU:
5903738211593
488,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Vitto Verdeline |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru cu pipa mobila BTR2ABL
SKU:
5903738254408
152,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru fara ventil BTR2BL
SKU:
5903738254392
233,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Baterie stativa lavoar, auriu deschis Fiesta Gold BFI2G
SKU:
5903738224074
445,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Fiesta |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | auriu |
Baterie stativa spalator BZA42B Zumba II, crom/negru 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979801
284,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri argintiu/negru |
Baterie stativa spalator BZA42P Zumba II, crom/bej 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979863
280,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zumba II |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | bej |
Baterie stativa spalator BZA42W Zorba II, crom/alb 2-F, pipa elastica
SKU:
5902194979825
284,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb/argintiu |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/GRI PIPA FLEXIBILA BZA4S
SKU:
5902194969840
263,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/NEGRU PIPA ELASTICA BZA4B
SKU:
5902194955089
263,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru/argintiu |
Baterie tip lebada pentru apa rece EP-B107
SKU:
6421000044872
54,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | EP-B107 |
| Brand | Everpro |
BATERIE VASTO CADA-DUS PIPA MOBILA BVA3A
SKU:
5902194931328
303,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BOILER E-GLASSTECH VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
6938771376786
689,00 lei| Greutate | 19.00 |
|---|---|
| Tip produs | Boiler electric |
| Brand | Ferroli |
| Volum | 50 l |
Boiler electric Ariston Lydos Plus 100L, 1800 W, Alb
SKU:
5414849776029
1.189,00 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Inaltime | 88.5 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 l |
Boiler electric Ariston Lydos R 100L, 1800W, rezervor emailat cu Titan
SKU:
5414849776159
805,00 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 24 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 91.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 100 L |
Boiler electric Ariston Lydos R 50L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776135
660,00 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 16 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 56.8 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 50 L |
Boiler electric Ariston Lydos R 80L, 1800W, rezervor emailat cu Titan, Alb
SKU:
5414849776142
732,00 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.5 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Inaltime | 77.3 cm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 80 44 24D B14 TBR, 80l, 2400W, alb
SKU:
3800879126460
887,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 22.5 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 85.8 cm |
| Functii | Tehnologie CrystalTech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY Anticalc GCV 100 44 24D B14 TBR, 100l, 2400W, alb
SKU:
3800879126484
946,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 26.38 Kg |
| Putere | 2.4 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 24D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 99.8 cm |
| Functii | 2 Trepte Putere<br>Termostat Reglabil<br> Panou Bilight<br>Functie Boost<br>2 Rezistente Anticalcar |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 13.8 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY Anticalc Slim GCV 50 38 16D B14 TBR, 50, 1600W, alb
SKU:
3800879126415
836,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 1.6 KW |
| Cod produs | GCV 50 38 16D B14 TBR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 41.2 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY BiLight GCV 100 44 20 B11 TSR, 100l, 2000W, alb
SKU:
3800879120758
807,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 27.6 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 100 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 98.5 cm |
| Functii | Bilight, Crystal Tech, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY BiLight GCV 50 44 20 B11 TSR, 50l, 2000W, alb
SKU:
3800879119905
656,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 16.7 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 50 4420 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 59.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Montaj | Vertical |
| Adancime | 46 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 50 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric TESY BiLight GCV 80 44 20 B11 TSR, 80l, 2000W, alb
SKU:
3800879120741
748,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 21.35 Kg |
| Putere | 2 KW |
| Cod produs | GCV 80 44 20 B11 TSR |
| Latime | 44 cm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Functii | Crystal Tech, Functie Bilight, Insutech |
| Adancime | 46.7 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 80 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler electric, 80 litri, 1.5 kW, Ferroli Isea IS-Swing 80
SKU:
8028693866149
707,50 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Inaltime | 97.3 cm |
| Diametru | 438 mm |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate | 80 L |
BOILER IS-SWING 100 / IS-VBO 100 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866156
790,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Greutate | 125kg |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |
BOILER IS-SWING 50 / IS-VBO 50 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8028693866132
662,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Gama | Isea Swing |
| Montaj | vertical |
| Lungime | 43.8cm |
| Latime | 43.8cm |





































