
Zidarie
Adeziv gresie si faianta Primus Micro, alb, pentru interior, 25 kg
SKU:
5945770007536
Adeziv pentru gresie si faianta Primus Macro, interior / exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007482
Glet de nivelare Primus GLI 49, pe baza de ipsos, interior, 20 kg
SKU:
5945770007529
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Glet |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.18 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | pe beton, pentru interior, rezidentiala – industriala, suprafete gletuite cu glet pe baza de ciment sau ipsos, tencuieli |
| Consum (Kg/mp) | 1.1 |
Hidroizolatie minerala, flexibila, Primus MHF81, interior / exterior, 20 kg
SKU:
5945770008076
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1.4 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | interior – exterior, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 1.15 |
Hidroizolatie minerala, flexibila, Primus MHF81, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5945770008083
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 5 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1.4 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | interior – exterior, rezidentiala |
| Consum (Kg/mp) | 1.15 |
Mortar interior/exterior MAPEGROUT T60 25KG Mapei
SKU:
8022452006753
| Brand | Mapei |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 14.5-18.5 |
| Greutate | 25 |
Mortar tinci pentru tencuieli fine int/ext CERESIT CT29 25KG
SKU:
5946043000834
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2 |
| Greutate | 25 |
Drisca cu burete 260×130 mm TOPEX 13A330
SKU:
5902062090546



























