
Zidarie
CERESIT CT74 25KG Tencuiala siliconico decorativa 1.5mm 2836078
SKU:
9000101138962
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aspect | praf de piatra |
| Cantitate | 25 kg |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Acoperire | 10 – 12 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.1 – 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe beton, tencuieli traditionale, suprafete din gips-carton, placi aglomerate |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
| Mod de ambalare | galeata |
| Necesita grunduire prealabila | da |
| Mod de nivelare | cu drisca din plastic |
CERESIT CT174 25KG Tencuiala siliconico-silicatica 1.5mm 1574648
SKU:
5946043001411
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 25 kg |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, perete |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aspect | praf de piatra |
| Acoperire | 10 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 25 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 LIGHT GREY 24KG
SKU:
5948596021403
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 NORDIC GREY 24KG
SKU:
5948596021458
A9 APLATENCOPLAST SILICON A9 SC2 SANDRE 24KG 5756783
SKU:
5948596021380
CERESIT CT84 EXPR.PU 850ML PISTOL 1542954/2599437
SKU:
4740008200663
Glet de finisaj Primus GLF 48, interior, 20 kg
SKU:
5945770007581
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Glet |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.055 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | dar si pe suprafetele prelucrate cu glet de ciment (GLC46) sau tinci, pe toate suprafetele gletuite cu glet interior pe baza de ipsos, pentru interior, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 1 |
Adeziv flexibil pentru gresie si faianta Primus ExtraFlex, exterior, gri, 25 kg
SKU:
5945770007543
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | la exterior, pe toate tipurile de placi ceramice si termoizolante din polistiren si piatra naturala, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 3-5 |
Adeziv super – flexibil pentru placari critice Primus, exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007444
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | granit, la exterior, marmura, mistrie polistiren, pe placi ceramice, piatra naturala, placi termoizolante gletiera de inox cu dinti, rezidentiala – industriala, vata sau pluta |
| Consum (Kg/mp) | 3-5 |
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 20KG
SKU:
5948596005229
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 20 |
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 5KG
SKU:
5948596000019
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 5 |
Chit pe baza de ipsos pentru gips-carton Apla FILL 3 IN 1 20KG
SKU:
5948596010698
| Brand | Apla |
|---|---|
| Greutate | 20 |
Adeziv pentru gresie si faianta Adesilex P9 Gri 25kg/sac, interior/exterior
SKU:
8022452052927



























