
Zidarie
A9 APLATENCOPLAST SILICON A9 SC2 SANDRE 24KG 5756783
SKU:
5948596021380
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb, Gri |
| Greutate | 24 kg |
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 LIGHT GREY 24KG
SKU:
5948596021403
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb ca zapada |
| Greutate | 24 kg |
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 NORDIC GREY 24KG
SKU:
5948596021458
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 24 kg |
Adeziv flexibil int/ext 1980341 CERESIT CM25 25KG ALB
SKU:
5946043000483
120,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1.3-3.8 |
| Greutate | 25 |
Adeziv flexibil pentru gresie si faianta Primus ExtraFlex, exterior, gri, 25 kg
SKU:
5945770007543
74,99 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | la exterior, pe toate tipurile de placi ceramice si termoizolante din polistiren si piatra naturala, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 3-5 |
Adeziv lipire placi gips-carton PERLFIX Knauf 25KG
SKU:
6425440000078
42,50 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-4 |
| Greutate | 25 |
Adeziv pentru BCA CELCO ZID DD-M5 25KG
SKU:
6426149000833
19,50 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 4 |
| Greutate | 25 |
Adeziv pentru gresie si faianta Adesilex P9 Gri 25kg/sac, interior/exterior
SKU:
8022452052927
72,00 lei| Brand | Mapei |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2-5 |
| Greutate | 25 kg |
| Culoare | Gri |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 40 |
| Utilizare | casnica / industriala, la interior / exterior; pe gresie si faianta, placi de gresie portelanata sau din piatra naturala |
Adeziv pentru gresie si faianta CERESIT CM12 25KG
SKU:
5946043002104
66,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1.4-5 |
| Greutate | 25 |
Adeziv pentru gresie si faianta SIKAHOME interior 25KG
SKU:
7612895125404
25,00 lei| Brand | Sika |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45420 |
| Greutate | 25 |
Adeziv piatra naturala SIKAHOME, alb, interior/exterior 25KG
SKU:
7612895125398
56,00 lei| Brand | Sika |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45420 |
| Greutate | 25 |
Adeziv polistiren DUOCONTACT 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000845
38,00 lei| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45387 |
| Greutate | 25 |
Adeziv polistiren SIKAHOME exterior 25KG
SKU:
7612895125367
28,50 lei| Brand | Sika |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45388 |
| Greutate | 25 |
Adeziv Set Stone (pentru piatra) WEBER 25KG
SKU:
5945751023890
54,00 lei| Brand | Weber |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2.5-3 |
| Greutate | 25 |
Adeziv super – flexibil pentru placari critice Primus, exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007444
104,99 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | granit, la exterior, marmura, mistrie polistiren, pe placi ceramice, piatra naturala, placi termoizolante gletiera de inox cu dinti, rezidentiala – industriala, vata sau pluta |
| Consum (Kg/mp) | 3-5 |
APLATENCOPLAST BOB DE OREZ SILICON 1.5MM BAZA PASTEL 24KG
SKU:
6420319004751
209,00 lei| Tip produs | Unealta multifunctionala |
|---|
BCA Celco Standard 625x100x240mm
SKU:
3000000098301
1.260,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x100x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
BCA Celco Standard 625x75x240mm
SKU:
3000000098004
1.260,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x75x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
BCA Prefab 620x100x240mm
SKU:
4000000280194
950,00 lei| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x100x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
BCA Prefab 620x200x240mm
SKU:
4000000280033
999,00 lei| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x200x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
CERESIT CR166 MORTAR HIDROIZOLANT 16KG 2849294
SKU:
9000101139440
310,00 leiBUC| Tip Produs | Mortar |
|---|---|
| Brand | CERESIT |
CERESIT CT174 25KG Tencuiala siliconico-silicatica 1.5mm 1574648
SKU:
5946043001411
209,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 25 kg |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, perete |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aspect | praf de piatra |
| Acoperire | 10 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 25 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
CERESIT CT74 25KG Tencuiala siliconico decorativa 1.5mm 2836078
SKU:
9000101138962
233,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aspect | praf de piatra |
| Cantitate | 25 kg |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Acoperire | 10 – 12 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.1 – 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe beton, tencuieli traditionale, suprafete din gips-carton, placi aglomerate |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
| Mod de ambalare | galeata |
| Necesita grunduire prealabila | da |
| Mod de nivelare | cu drisca din plastic |
CERESIT CT84 EXPR.PU 850ML PISTOL 1542954/2599437
SKU:
4740008200663
42,50 lei| Greutate | 0.86 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma adeziva |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit CT84 Express Pro |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 850 ml |
CERESIT IN46 Glet de finisare alb, gata preparat 3kg 2039675/1885075
SKU:
5900089218233
24,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
CERESIT SPUMA PISTOL WHITETEQ T&S 750ml 1887670
SKU:
4740008201004
45,00 lei| Greutate | 0.75 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Culoare | Alb |
| Volum | 750 ml |
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052
36,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 750 ml |
| Aplicabilitate | manual |
| Culoare | alb |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. -10 |
| Utilizare | pe lemn, beton, piatra, metal |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 500ML 576174
SKU:
4740008200090
29,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 750ML 565006
SKU:
4740008200021
33,00 lei| Greutate | 0.87 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS61 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750ml |
CERESIT TS 62 SPUMA PU PISTOL 750ML 565008
SKU:
4740008200038
33,00 lei| Greutate | 0.88 |
|---|---|
| Brand | Ceresit |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS62 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750 ml |
Chit pe baza de ipsos pentru gips-carton Apla FILL 3 IN 1 20KG
SKU:
5948596010698
74,00 lei| Brand | Apla |
|---|---|
| Greutate | 20 |



























