
Gresie
Gresie portelanata gri LOGOS 7339 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733914
| Gama | LOGOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej LOGOS 7338 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733815
| Gama | LOGOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro SPARTA 9294 model piatra 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745929416
| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri YUCATAN 8790 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879087
Gresie portelanata bej NAVONA 9338 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933819
Gresie bej NAVONA 9361 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936117
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
Gresie portelanata 9932 Denver Beige, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745993219
Gresie Wright, model lemn, 6060-0298, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080365
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Muralla Ice (GPR) 40×60 1.46mp/cut
SKU:
8435259994343
Gresie portelanata rectificata Creta Antracita 60×120 cm, finisaj mat
SKU:
4000000557883
| Gama | Creta |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Birou, Bucatarie, Sufragerie, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie mov VIOLA 5734 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745573411
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata maro KEROS BRONX CUERO model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546487
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Santana Anthracite 9323, tip piatra, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745932317
Gresie Goldie White 6387, tip marmura, 45×45 cm, alb
SKU:
3800745638714
Gresie Granit Outdoor Grey 9832, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745983210
Gresie portelanata 6271 Debris Light Beige, 33.3×33.3 cm, culoare bej deschis, finisaj mat
SKU:
3800745627114
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Cubo Mix White 9714, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971415
Gresie Aston Azul 8300, tip marmura, 33.3×33.3 cm, albastru
SKU:
3800745830019
| Gama | ASTON |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.55 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Cubo Brown 9713, tip piatra, 60×60 cm, maro
SKU:
3800745971316
Gresie bej FOREST 7401 model lemn 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745740110
| Gama | FOREST |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
Gresie Dakota Dark Grey 1. 60x60x2cm 0.73mp/cut
SKU:
8681575008676
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
Gresie rectificata Botanic Grey 6202, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620214
Gresie rectificata Botanic Decor Natural 6203, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620313
Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620412
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250































































