
Gresie
Gresie Ethernity Tropic 6419, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745641950
176,99 leiMP| Gama | Ethernity |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Eclipse Grey 8258, tip piatra, 34×34 cm, gri
SKU:
3800745825817
57,99 leiMP| Gama | ECLIPSE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 34×34 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
57,99 leiMP| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Adona Brown 6005, tip lemn, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745600513
61,99 leiMP| Gama | Adona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Lagom Gra, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575068330
86,50 leiMP| Gama | SG Lagom Gra |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
96,49 leiMP| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, Jamaica Night, 58×118 cm, rectificata, culoare gri/maro
SKU:
8691273013013
101,99 leiMP| Gama | Jamaica |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 58×118 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 118 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Novel Beige, 33,3×33,3 cm, culoare crem, cod 9853
SKU:
3800745985313
67,49 leiMP| Gama | Novel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, gri deschis, EVOQUE LIGHT GREY 6126 R, tip ciment, finisaj mat, 60×120 cm
SKU:
3800745612615
105,99 leiMP| Gama | Evoque |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Titanic Topaz Blue Crystal rectificata, tip marmura, 58×118 cm, TTN04PAR
SKU:
8691273479307
79,99 leiMP| Gama | Titanic |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 58×118 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 118 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Rock Beige, 15×60 cm, RCK02, bej
SKU:
8691273451006
67,49 leiMP| Gama | Rock |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri model tip lemn alboran Grey, 9449, 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745944914
85,50 leiMP| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Terasa, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mania tip monocolor, 9398 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745939811
75,50 leiMP| Gama | MANIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tahiti tip relief, 8310 33,3×33,3 cm, culoare bej
SKU:
3800745831016
66,00 leiMP| Gama | Tahiti |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Retrowood, model lemn, 6060-0248, 60×30 cm, culoare maro, finisaj mat, 1,27 mp/cutie
SKU:
5945005081065
67,50 leiMP| Gama | Retrowood |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Nordicwood Grey tip lemn, finisaj mat, 15×90 cm, culoare gri
SKU:
8691273075905
70,50 leiMP| Gama | NORDICWOOD |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
167,49 leiMP| Gama | Carmen |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sahara Noir 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991492410
122,00 leiMP| Gama | Sahara |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Castelo tip marmura, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
8698541008474
104,50 leiMP| Gama | Castelo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
64,00 leiMP| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej YUCCA 8970 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897012
74,99 leiMP| Gama | YUCCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8961273962007
78,00 leiMP| Gama | Odessa |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |













































