
Gresie
Gresie portelanata Grecia Port, tip piatra, 6035-0241-4001, 33×33 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
5945005071271
| Gama | Grecia |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Perlato tip marmura, 9593 33,3×33,3 cm, culoare gri
SKU:
3800745959314
| Gama | PERLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Crono Brown 8566, tip marmura, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745856613
| Gama | Crono |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Terrazzo tip mozaic, 6060-0210 60×30 cm, finisaj mat, culoare mix
SKU:
5945005075040
Gresie Tanum tip ciment, 6060-0124 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
5945005072612
Gresie Tanum Anthracit tip ciment, 6060-0125 60×30 cm, finisaj mat, culoare gri inchis
SKU:
5945005080174
| Gama | Tanum Anthracit |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Living, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Yucca Anthracite tip lemn, 8969 15,5×60,5 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745896916
| Gama | Yucca Anthracite |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Jatoba tip lemn, 8987 15,5×60,5 cm, culoare crem
SKU:
3800745898712
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Jatoba tip lemn, 8984 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745898415
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Cortes tip lemn, 9439 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745943917
| Gama | Cortes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alboran Taupe tip lemn, 9448 20,4×120,4 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745944815
| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alboran natur tip lemn, 9447 20,4×120,4 cm, culoare natur
SKU:
3800745944716
| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Asturia tip lemn, 9441 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745944112
| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Asturia tip lemn, 9442 20,4×120,4 cm, culoare maro
SKU:
3800745944211
| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6208 Delphi White tip marmura, 45 x 45 cm, culoare alb
SKU:
3800745620818
Gresie Flakes, model piatra, 6046-0439, 45 x 45 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005079406
| Gama | Flakes |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6290 Denver Shabby Chic Grey, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745629019
Gresie portelanata 6066 Denver Antracite, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745606614
Gresie portelanata 6289 Denver Shabby Chic Beige, tip lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745628913
Gresie Terrazzino, model piatra, 6060-0356, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005083496
| Gama | TERRAZZINO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Living, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pulpis tip marmura, 60×60 cm, finisaj lucios, culoare gri inchis
SKU:
8436559870405
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Move, model ciment, 6060-0283, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080297
Gresie Lilly tip monocolor, 6209 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745620917
Gresie Ethera Beige tip piatra, 6217 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745621716
Gresie Ethera Grey tip piatra, 6218 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745621815
Gresie Move, model ciment, 6060-0281, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005080259
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679
Gresie UT Nomad Gris 60*60 1.81mp/cut
SKU:
8429991463939
Gresie 6216 Marquina Brown tip marmura, 45 x 45 cm, culoare maro
SKU:
3800745621617
Gresie Tessuto Lila tip Piatra, 45×45 cm, culoare Mov
SKU:
3800745621914
Gresie Tessuto Taupe tip piatra, 45×45 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745622010
| Gama | Tessuto Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Braga Grey tip Piatra, 15×90 cm, culoare Gri
SKU:
3800745920611
Gresie Braga Beige tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745920512
Gresie Mustique Port tip lemn, 6060-0198 60×30 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
5945005080969
Gresie Sintra Almond tip piatra, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745928815




























































