
Gresie
Gresie Asturia tip lemn, 9442 20,4×120,4 cm, culoare maro
SKU:
3800745944211
| Gama | Asturia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6208 Delphi White tip marmura, 45 x 45 cm, culoare alb
SKU:
3800745620818
Gresie Flakes, model piatra, 6046-0439, 45 x 45 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005079406
| Gama | Flakes |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.42 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6290 Denver Shabby Chic Grey, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745629019
Gresie portelanata 6066 Denver Antracite, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745606614
Gresie portelanata 6289 Denver Shabby Chic Beige, tip lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745628913
Gresie Terrazzino, model piatra, 6060-0356, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005083496
| Gama | TERRAZZINO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Living, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Move, model ciment, 6060-0283, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080297
Gresie Lilly tip monocolor, 6209 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745620917
Gresie Ethera Beige tip piatra, 6217 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745621716
Gresie Ethera Grey tip piatra, 6218 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745621815
Gresie Move, model ciment, 6060-0281, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005080259
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679
Gresie UT Nomad Gris 60*60 1.81mp/cut
SKU:
8429991463939
Gresie 6216 Marquina Brown tip marmura, 45 x 45 cm, culoare maro
SKU:
3800745621617
Gresie Tessuto Lila tip Piatra, 45×45 cm, culoare Mov
SKU:
3800745621914
Gresie Tessuto Taupe tip piatra, 45×45 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745622010
| Gama | Tessuto Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Braga Grey tip Piatra, 15×90 cm, culoare Gri
SKU:
3800745920611
Gresie Braga Beige tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745920512
Gresie Sintra Almond tip piatra, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745928815
Gresie Wright, model lemn, 6060-0300, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080402
Gresie Pine Decking Grey tip piatra, 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745606713
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Beige tip Piatra, 20,4×120,4 cm, culoare Bej
SKU:
3800745606812
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Grey tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Gri
SKU:
3800745605419
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Beige tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Bej
SKU:
3800745604719
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia White tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Alb
SKU:
3800745605112
| Gama | Bohemia White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Bohemia Green tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Verde
SKU:
3800745605211
| Gama | Bohemia Green |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alpino Brown tip Piatra, 15,5×60,5 cm, culoare Maro
SKU:
3800745604818
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Egeo Gris 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991430948
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Marvelwood mix Color tip lemn, finisaj mat, 15×60 cm, culoare mix
SKU:
8691273866800
Gresie Egeo Perla 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8249991430979
| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Valeria Oro 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991432386
| Gama | Valeria |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pirin Grey tip Piatra, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
3800745956412
Gresie Ohio Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991465179
| Gama | Ohio |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Kaoba (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935988
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |



















































