Catalog online
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 30W Lumina naturala VtacPro – SKU-404 VT-30
SKU:
3800157629058
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 30 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |
PU-BEC LED A60 10W/E27/RGB TUYA WIFI/BLUETOOTH EL0060533 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027124083
Radiator otel Ferroli GR F 22, 600 x 2000 mm
SKU:
8699284108506
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600 x 2000 mm |


































