Catalog online
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED EL 1981, 4000K, 36w negru
SKU:
3800159028156
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 20 W, 40 W |
| Material | Metal, PVC |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K, Lumina neutra |
Plafoniera LED Epsilon 15, 15W, 6400K, 185-265W, cod 027-004-0015, culoare Alb
SKU:
8680985551647
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 027-004-0015 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera LED Epsilon 24, 6400K, 185-265V, cod 027-004-0024, culoare Alb
SKU:
8680985551654
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Cod produs | 027-004-0024 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera Ufo Ercyies 15, 15W, 230 x 82 mm, cod 400.004.101 culoare Alb
SKU:
8699490904220
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 400.004.101 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |




































