Catalog online
PKF32F435 – Soclu priza inclinata PK surub include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
4000000537700
69,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | PKF32F435 |
| Montaj | incastrat |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm Antifoc Siniat Nida Smart
SKU:
6423077000379
63,00 leiBUC| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Hydro Siniat Nida Smart, verde, 163805
SKU:
6423077000669
58,50 leiBUC| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, Siniat Nida Acustic 136768
SKU:
6423077013331
62,00 leiBUC| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 148279
SKU:
6423077000058
41,00 leiBUC| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
Placa Gips-Carton 9.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 190137
SKU:
6423077000850
33,50 leiBUC| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 9.5 mm |
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 10mm, transparent
SKU:
4000000394020
285,00 lei| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 8mm, transparent
SKU:
4000000393993
266,50 lei| Culoare | Transparent |
|---|
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 10mm, transparent
SKU:
4000000424482
516,00 lei| Culoare | Transparent |
|---|
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
90,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 2×26 W |
| Cod produs | 400.031.104 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65 ,1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb
SKU:
8699490904084
76,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.010.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65, 1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb / Negru
SKU:
8699490904091
76,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.011.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
41,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Interior LED Erste Glacier 1680lm 4000K EL0060115 Culoare Alb
SKU:
5949027122683
153,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alba |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
182,50 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
120,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
240,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Kare Square Modern, cod 400.031.102, culoare Nuc
SKU:
8699490902745
40,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 26 W |
| Cod produs | 400.031.102 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |


































