Catalog online
Parchet Vicovero Stejar K469, 12mm, AC4/32, Click, 1288x195mm
SKU:
5907555425751
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Cod produs | K469 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC6 |
Parchet Zambak Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311367994
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1205 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Piedestal Cersanit President K08-181
SKU:
5949086006290
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Piedestal suspendat Carina K31-003
SKU:
4000000449041
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |

































