Catalog online
- Nu poți să adaugi „Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma MAX 14 990x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Parchet SPC Stone Concrete Light ST-801 30.5×61 cm
SKU:
8684209720895
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | ST-801 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood 22.8×122 cm, WD-207 Desert Oak
SKU:
8684209720390
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-207 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood 22.8×122 cm, WS-204 Slate Oak
SKU:
8684209720369
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WS-204 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood Bosland Oak WD-205
SKU:
8684209720376
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-205 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet SPC Wood Cambridge Oak WD-210
SKU:
8684209720420
| Brand | Area Floors |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | |
| Cod Produs | WD-210 |
| Material | Compozit Piatra-Plastic (SPC) |
| Grosime | 5 mm |
| Trafic | Intens pentru UZ Rezidential si Usor pentru uz Comercial |
| Clasa | 23 Rezidential si 31 Comercial |
Parchet Stonex 10mm Jasper 33 AC5 FT006 2.424mp/cut
SKU:
8696681019435
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1206 x 402 mm |
| Cod produs | FT006 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet Stonex 10mm Yenisey 33 AC5 FT013 2.424mp/cut
SKU:
8696681040330
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 402 mm |
| Cod produs | FT013 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet Sunex 8mm Grey Walnut FSX01 31 AC3 2.374mp/cut
SKU:
8696681025566
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 197 mm |
| Cod produs | FSX01 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet varioclic premium medium BEYKOZ 10 mm PM-861
SKU:
6426947063337
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-861 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium medium FETHIYE 10 mm PM-685
SKU:
6426947065508
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1287 x 157.5 mm |
| Cod produs | PM-685 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium medium USKUDAR 10 mm PM-865
SKU:
6426947065676
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-865 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus BERGAMO 12 mm PP-513
SKU:
6426947066512
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-513 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus MILANO 12 mm PP-512
SKU:
6426947066536
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-512 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet varioclic premium plus PALERMO 12 mm PP-514
SKU:
6426947066543
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 mm x 130 mm |
| Cod produs | PP-514 |
| Material | MDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclic Standard Koycegiz, 8mm, AC4, maro, 2.3071mp/cut
SKU:
6426947062279
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet Varioclick Extensive SIENA 8MM 4V 2.3071mp/cut
SKU:
6426947060497
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 32 |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
SKU:
8680734030898
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |
Parchet Vicovero Stejar K469, 12mm, AC4/32, Click, 1288x195mm
SKU:
5907555425751
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Cod produs | K469 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC6 |
Parchet Zambak Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311367994
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1205 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
















































