Catalog online
PACHET INNENWEISS INTERIOR 8.5L + Amorsa conc 0.9l
SKU:
5948596014207
PAHAR BERE ALB 31CL MYKONOS 6BUC/SET (92400) 1052
SKU:
3800864009990
PAHAR PICIOR BERE ALB 36.5CL ARIADNE 6BUC/SET (92506) 1015
SKU:
3800864005367
Panou de gard din teava amprentata Modern 1500 x 2000 mm
SKU:
4000000522379
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×2000 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1500×1940 mm
SKU:
4000000529293
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Panou sandwich termoizolant perete 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000510949
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Latime | 1000 mm |
| Lungime | 6000mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |

































