Catalog online
MISAVAN BRIZA DE PARFUM NR.41 ASFINTIT IN TOSCANA 200ML 90034909
SKU:
6422768064096
18,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | Asfintit in Toscana |
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | odorizare si eliminare mirosuri neplacute din incaperi |
MISAVAN CREMA TRATAMENT STICLA 500ML 31218
SKU:
6422768018839
15,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 500 |
| Culoare | alba |
| Utilizare | geamuri, oglinzi |
MISAVAN DR STEPHAN MULTICLEANER AMONIACAL 750ML 90013201
SKU:
6422768040946
30,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Utilizare | lemn, PAL, geamuri, accesorii sanitare, blaturi, suprafete din plastic, suprafete cromate si din inox, spatii de lucru, faianta, pardoseli sau pereti |
| Culoare | roz |
MISAVAN DR STEPHAN ODORIZANT ONE 750ML 90013324
SKU:
6422768041066
61,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | produs prevazut cu pulverizator |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ML 31213
SKU:
6422768023147
16,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Model | 4 in 1 |
| Culoare | albastru |
| Utilizare | geamuri |
MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L 90012556
SKU:
6422768032477
15,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 1000 |
| Utilizare | vas WC |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 4BUC/SET 90029769
SKU:
6422768062474
9,00 lei| Material | 100% celuloza |
|---|---|
| U.M. | set |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 8BUC/SET 90027604
SKU:
6422768061644
17,50 lei| U.M. | set |
|---|
MISAVAN PARDOSELI 800ML MARINO 90032707
SKU:
6422768063761
16,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Utilizare | curatare pardoseli de orice tip – parchet, gresie, linoleum, granit, marmura, etc. |
MIXER CU BOL ROTATIV SAMUS SMX-500V 500W 5 VITEZE
SKU:
6425053014202
210,00 lei| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Model | SMX-500V |
| Alte caracteristici | vas rotativ; buton Eject (pentru scoaterea accesoriilor din aparat); buton de eliberare mixer (se poate folosi si ca mixer de mana); puternic, ergonomic, elegant |
| Material | metal cromat + plastic |
| Nivel zgomot | 88 |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 31 x 21.5 x 34.2 |
| Greutate neta | 2.02 |
| Greutate bruta | 2.5 |
| Continut pachet | 1 racleta, 2 palete framantare, 2 teluri |
| Tip produs | mixer cu bol |
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
14,50 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe suprafata absorbanta |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
| Culoare | alb |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 120ML 1429660
SKU:
5997272382406
18,00 lei| Greutate | 0.12 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv contact |
| Brand | Moment |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 800ML 1429666
SKU:
5997272382567
59,50 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | alb + crem |
| Aplicabilitate | spaclu |
| Utilizare | interior / exterior; pe PAL, PFL, cauciuc, pasla, piele, pluta, PVC dur, metal etc. |
MOMENT FIX 80kg banda dubluadeziva 1,5 mx19mm 1685014/2849001
SKU:
9000100778916
18,00 lei| Greutate | 0.02 |
|---|---|
| Tip produs | Banda dubla adeziva |
| Brand | Moment |
| Culoare | Transparent |
| Lungime | 1,5 m |
| Latime | 1,9 cm |
MOMENT FIX DECOR 380G 2818699
SKU:
9000101137606
17,50 lei| Greutate | 0.45 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
MOMENT FIX EXTREME POWER 385G 1754829
SKU:
4015000426626
21,00 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica; la interior, pe lemn, polistiren, placi ceramice, MDF, gips-carton, ciment |
MOMENT FIX MIRRO&PANEL 440G 2822473
SKU:
9000101138269
28,00 lei| Greutate | 0.46 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Crem |
| Material | Silan/Polimer |
MOMENT FIX PVC&ALU 440G BG/RO/RS 2822337
SKU:
9000101138061
28,00 lei| Greutate | 0.46 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Crem |
| Material | Cauciuc/Solvent |
MOMENT FIX WOOD ADEZIV LEMN 100G BG/RO 1527017/2716308
SKU:
4015000419703
16,00 lei| Greutate | 0.10 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv lemn |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix Wood |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 100 g |



























