Catalog online
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Elada alb si wenge 60W 3xE27 ERSTE EL0033965
SKU:
5949027079703
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0033965 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |




























