Catalog online
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma NOBLE 990×1940 mm
SKU:
4000000546658
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma PALM 990×1940 mm
SKU:
4000000529248
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | PALM |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma PALM2 990×1940 mm
SKU:
4000000546351
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | PALM2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma ROSES 990×1940 mm
SKU:
4000000545088
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | ROSES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma SEED 990×1940 mm
SKU:
4000000531326
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | SEED |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma SERBIA 990×1940 mm
SKU:
4000000546207
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | SERBIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma SHIELD 990×1940 mm
SKU:
4000000546009
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | SHIELD |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma STARS 990×1940 mm
SKU:
4000000527961
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | STARS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TAPE 990×1940 mm
SKU:
4000000548492
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TIGER 990×1940 mm
SKU:
4000000525271
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TOMIS 990×1940 mm
SKU:
4000000551638
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TRES 990×1940 mm
SKU:
4000000529255
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma VITRALIU 990×1940 mm
SKU:
4000000525226
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | VITRALIU |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Pantofi protectie Tomas 41 S-51510
SKU:
5901466168493
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51510 |
| Brand | Everpro |
Pantofi protectie Tomas 42 S-51512
SKU:
5901466168509
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51512 |
| Brand | Everpro |
Pantofi protectie Tomas 43 S-51514
SKU:
5901466168516
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51514 |
| Brand | Everpro |
Pantofi protectie Tomas 46 S-51520
SKU:
5901466168547
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51520 |
| Brand | Everpro |
PARCHET LAMINAT 6MM ASPENDOS AC3 3.2532mp/cut
SKU:
8698555012511
| Brand | Terraclick |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | MDF |
| Grosime | 6 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Airflow R078, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811218
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Airflow |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Ascot R128, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812246
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Ascot |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Barista R077, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810686
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Barista |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Bourbon Cask R076, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810105
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Bourbon Cask |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brenton R150, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813014
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brenton |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brown Marten R149, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812970
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brown Marten |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clamsheell R148, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813007
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clamsheell |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clove R124, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812277
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clove |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Concrete R109, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812994
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Concrete |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810709
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Humidor R082, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811201
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Humidor |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Incando R070, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810969
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Incando |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Marshal Oak R173, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813847
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Marshal Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Mornel R125, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812253
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Mornel |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Nutmeg R123, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812260
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Nutmeg |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Rope R065, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810082
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Rope |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Salem Oak R174, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501813854
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Salem Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Salt Mine R079, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811188
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Salt Mine |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Scandipure R073, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810167
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Scandipure |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Sculpta R066, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501810099
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Sculpta |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |



















































