Catalog online
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
345,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
BRAD ARTIFICIAL DE CRACIUN VERDE CLASIC ROBEN TOYS 180CM
SKU:
5902634920066
291,00 lei| Tip produs | Brad |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Material | PVC |
| Brand | Roben Toys |
| Pentru | Interior |
| Inaltime | 180 cm |
Broasca 85 butuc 4 chei 16.5 manere bronz EVP-SM85C/NI
SKU:
6421000036020
85,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Broasca |
| Cod produs | EVP-SM85C/NI |
| Brand | Everpro |
BROASCA INGROPATA 43X90MM, PFV GALBEN FARA CS YALE AHY1SGB
SKU:
5945405013598
61,00 lei| Greutate | 0.50 |
|---|---|
| Brand | Yale |
Bronzalchid 3 in 1 Rost Argintiu 0.75L
SKU:
6420319414406
40,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Culoare | Argintiu |
Bronzalchid 3 in 1 Rost Negru 0.75L
SKU:
6420319001170
40,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Culoare | Negru |
BROS MICROBEC TRAT PT FOSE SEPTICE 25GR 62823
SKU:
5904517026490
7,30 lei| Tip produs | Solutie de dezinfectat, Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare canalizare |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Baie, Bucatarie |
| Cantitate | 0,025 kg |
Burlan emailat D110 mm, L1000 mm, maro – 651734
SKU:
4000000434689
67,00 lei| Cod produs | 651734 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Burlan emailat negru mat D150 mm, L900 mm – 651807
SKU:
5949034968977
53,00 lei| Cod produs | 651807 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Burlan emailat, maro, D120 mm, L1000 mm – 651707
SKU:
5949034901882
66,00 lei| Cod produs | 651707 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |






























