Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20x120 cm, Alb, AFR1” în coș deoarece stocul este insuficient (0.77 rămase).
Gresie portelanata rectificata Sagano Noce tip parchet, model lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
8698541054877
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano tip parchet, 20×120 cm, culoare Gri
SKU:
8698541055003
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano Almond tip parchet, model lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
8698541054853
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdood Natural 9480, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745984019
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Beige 9839, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745983913
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Natural 9720, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972016
Gresie portelanata Roccia tip piatra, 30×60 cm, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745973013
Gresie Sintra Beige 9290, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745929010
Gresie portelanata Stoneline Outdoor Natural 9719, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745971910
Gresie portelanata Stoneline tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745971811
Gresie portelanata TAVOLATO Beige 9240 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare bej
SKU:
3800745924015
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Brown 9241 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745924114
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Natural 9242 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare natur
SKU:
3800745924213
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Red 9243 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare rosu
SKU:
3800745924312
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip ciment Corona Light Grey 45×45 cm, 9885, Gri
SKU:
3800745988512
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20×120 cm, Alb, AFR1
SKU:
8698853160617
| Gama | Afra |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.68 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm, 8237, Bej
SKU:
3800745823714
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm,8234, Crem
SKU:
3800745823417
Gresie portelanata tip marmura 45×45 cm Silver Grey 9890, Gri
SKU:
3800745989014
Gresie portelanata tip marmura Amber Brown 9881, 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745988116
Gresie portelanata tip marmura Bianco White 45×45 cm 9882, Alb
SKU:
3800745988215
Gresie portelanata tip marmura Marmi White, 30×60 cm, 9519, Alb
SKU:
3800745951912
Gresie portelanata tip marmura Paros Beige, 45×45 cm, Crem
SKU:
3800745988611
Gresie portelanata tip marmura Venato floor, 45×45 cm, 9891, Alb
SKU:
3800745989113

















































