Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie portelanata Nordicwood Grey tip lemn, finisaj mat, 15x90 cm, culoare gri” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Botticino Beige,45×45 cm, culoare crem, cod 9883
SKU:
3800745988314
Gresie portelanata maro AMALFI 9462 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745946215
Gresie portelanata Canella Brown 8974 model lemn, tip parchet 15,5×60,5 cm, maro
SKU:
3800745897418
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro GALICIA 9352 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745935219
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro MORINGA 8980 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898019
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata maro QUARZITE 8590 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745859010
| Gama | Quartzite |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro RIBERA 8411 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745841114
| Gama | RIBERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro SORENTO 9355 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745935516
| Gama | SORENTO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro SPARTA 9294 model piatra 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745929416
| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro TOLEDO 9280 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745928013
| Gama | TOLEDO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Max 40mm, 1050W, 6.1J HR4002
SKU:
088381081566
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR4002 |
Gresie portelanata maro YUCATAN 8791 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879117
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Plus, 24 mm, 2.4J, 780W, 3 functii HR2470
SKU:
088381081658
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR2470 |
Gresie portelanata Marvelwood mix Color tip lemn, finisaj mat, 15×60 cm, culoare mix
SKU:
8691273866800
Gresie portelanata model marmura Asel Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853178513
| Gama | Asel |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Classic Carrara Gold Matt CLA21, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853163410
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ciocan rotopercutor SDS 1500W 3200 rpm Graphite 58G862
SKU:
5902062588623
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G862 |
Gresie portelanata Classic Carrara Matt CLA5, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853146215
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata model marmura Parma Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853185214
| Gama | Parma |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata moderna Celine Blue 33,3×33,3 cm, 9893, Albastru
SKU:
3800745989311
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Nordic Outdoor Beige 9794, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745979411
Gresie portelanata Nordic Outdoor Natural 9793, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745979312
Gresie portelanata Nordic Outdoor Light Grey 9791 tip piatra, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745979114
Ciocan rotopercutor SDS plus 800W, 26mm, 2.4J, 3 functii HR2630
SKU:
088381687300
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR2630 |
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey 9792, tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745979213
Ciocan rotopercutor SDS-Plus 22mm,, 800W, 3 functii M8701
SKU:
088381831376
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8701 |
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972412
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745972115
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745972214
Gresie portelanata rectificata Fuego tip marmura, 60×120 cm, culoare neagra, finisaj lucios
SKU:
8681575033017
Gresie Luxury White 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8429991279707
Gresie portelanata rectificata Mellow Gold tip marmura, 60×120 cm, culoare alb cu maro , finisaj lucios
SKU:
8681575036513
Gresie portelanata rectificata Oni Blue, finisaj lucios, 60×120, culoare albastru
SKU:
8429991588069
Ciocan zidar, maner de lemn, 700 gr, JUCO, LT32720
SKU:
6421948327204
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT32720 |























































