Catalog online
Gresie SG Ark Anthracite REC 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575067715
Gresie SG Ark Black 1. 60x60x0.7cm BOSTON BLACK, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
5411382218719
Cheie tubulara, prindere mandrina, 1/4″ 12x48mm CR-V Yato YT-1507
SKU:
5906083915079
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1507 |
Gresie SG Ark White 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575075048
Cheie tubulara, prindere mandrina, 1/4″ 13x48mm CR-V Yato YT-1508
SKU:
5906083915086
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1508 |
Gresie SG Dakota BEIGE 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575084729
Gresie SG Terrazzo GRIGIO 1. 60x120x2, model piatra, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575097385
Gresie rectificata Adela White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8684430015722
Gresie rectificata Aden Dark Grey ADE2 60×120 cm, model marmura, gri inchis, finisaj lucios
SKU:
8698853207411
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Adonis Matte White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj mat
SKU:
8684930015449
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
Gresie rectificata Cappadocia Sand 60x60x0.7cm, model marmura, bej, finisaj lucios
SKU:
8684430015821
Gresie rectificata Fontana Bone 26420111 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541080319
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Chinga fixare 7 M X 50 mm TOPEX 97X185
SKU:
5902062971852
Gresie rectificata Fontana Gray 26420210 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541037597
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Light Gray 26420311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541076831
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Black Matt 22790211 60×120 cm, model piatra, negru, finisaj mat
SKU:
8698541059025
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Chinga pentru bagaj, diverse dimensiuni, LT82353, LT82355, LT82358, LT82360
SKU:
6421948823607
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT82353, LT82355, LT82358, LT82360 |
Gresie rectificata Istanbul Gray Matt 22790411 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541047480
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Light Gray Matt 22790311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541038570
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Metropolis Fog 71620111 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541075308
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Sandstone 71620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541074059
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Modena Anthracite MOE4 60×60 cm, model piatra, antracit, finisaj mat
SKU:
8698853186815
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Modena Bone MOE1 60×60 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853187010
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Modena Mink MOE2 60×60 cm, model piatra, bej inchis, finisaj mat
SKU:
8698853187416
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Traverten Beige Sugar 25621111 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541076893
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Traverten Mat Bone 25620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541038327
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Woodline Grey WOD3 60×120 cm, model lemn, gri, finisaj mat
SKU:
9608859214716
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Marmo Satuario 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580478
| Gama | Marmo |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Marmo Satuario MATT 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
4000000580485
| Gama | Marmo |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Robins Aqua 60×120 cm, albastru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580508
| Gama | Robins |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Cruel Gold 60×120 cm, alb-auriu, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580423























































