Catalog online
Faianta Lilly tip monocolor, 4850 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745485011
64,00 leiMP| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lilly tip monocolor, 4852 25×50 cm, culoare galben
SKU:
3800745485219
64,00 leiMP| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Galben |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Elada White 20X50 cm, cod 4668
SKU:
3800745466812
65,00 leiMP| Gama | Elada |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Beige, 25X40 cm, crem, cod 4678
SKU:
3800745467819
52,50 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Brown, 25X40 cm, crem, cod 4679
SKU:
3800745467918
53,50 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Grey, 25X40 cm, gri inchis, cod 4677
SKU:
3800745467710
49,50 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Light Grey, 25X40 cm, gri deschis, cod 4676
SKU:
3800745467611
50,49 leiMP| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro REALITY CUERO model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597514400
59,50 leiMP| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro BRONX ACERO model piatra 25×50 cm
SKU:
8432597546241
55,00 leiMP| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro CHIC 5794 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579413
65,50 leiMP| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro ELISA 7045 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704518
44,99 leiMP| Gama | ELISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro GALICIA 5954 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595413
57,00 leiMP| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie cruce pentru roti, 17-19-21 mm – 1/2″ LT57020
SKU:
6421948570204
44,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT57020 |
Faianta maro GALICIA 5955 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595512
57,00 leiMP| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro interior / exterior RODENO GOLD model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560155
67,50 leiMP| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie cu dinamometru 1/2″ 40-210Nm Yato YT-0761
SKU:
5906083026195
237,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0761 |
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
89,00 leiMP| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.46 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro interior / exterior RODENO OXIDO model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560216
59,50 leiMP| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.46 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie cu dinamometru 1/2″ 42-210Nm Yato YT-0760
SKU:
5906083907609
315,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0760 |
Faianta maro LEGEND 5581 model Piatra 25×50 cm
SKU:
3800745558111
51,00 leiMP| Gama | LEGEND |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro LUCIA 5593 model Lemn 20×50 cm
SKU:
3800745559316
36,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Crono Brown 5596, tip marmura, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745559613
65,50 leiMP| Gama | Crono |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie cu dinamometru 865mm, 10-500Nm Yato YT-0770
SKU:
5906083907708
864,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0770 |
Faianta maro SIENA Brown 5351 model marmura, 20×30 cm
SKU:
3800745535112
37,00 leiMP| Gama | SIENA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro TESSILE TAUPE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545640
59,50 leiMP| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro VIOLA 5721 model Relief 20×50 cm
SKU:
3800745572117
72,49 leiMP| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro VIOLA 5722 model Relief 20×50 cm
SKU:
3800745572216
53,99 leiMP| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie dinamometrica 1/2″, 60-340Nm Yato YT-0754
SKU:
5906083907548
466,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0754 |
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
72,00 leiMP| Gama | ARTESA |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie dinamometrica 1/4″, 2-10Nm Yato YT-0751
SKU:
5906083907517
360,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0751 |
Faianta mov IZOLA 5895 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589511
70,50 leiMP| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov PANAMA 5445 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544510
54,50 leiMP| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov PANAMA 5446 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544619
54,50 leiMP| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov VIOLA 5725 model Relief 20×50 cm
SKU:
3800745572513
61,49 leiMP| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Cheie filtru ulei, diverse dimensiuni, Yato YT-0820, YT-0822
SKU:
5906083908224
21,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0820, YT-0822 |


















































