Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Faianta Ethera Waves Grey tip piatra, 4889, 60x30 cm, culoare gri” în coș deoarece stocul este insuficient (0.95 rămase).
Faianta crem model tip monoculoare Faenza Brick Cream, 4750, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745475012
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta crem TIBETSTONE TBT56 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007357
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
Faianta cu aspect de ciment 4710 Corona Light Grey, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745471014
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect de ciment Corona Square Light Grey 4712, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745471212
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect de ciment Corona Stripes Light Grey 4714, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745471410
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Delphi Waves White tip marmura, 25×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745485714
Faianta Delphi Wood tip lemn, 4859 25×50 cm, culoare maro
SKU:
3800745485912
Faianta Diana Beige, model mozaic, DIA02, 30×60 cm, culoare multicolor, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273664703
| Gama | Diana |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Novel Light Beige, 20X50 cm, bej deschis, cod 4699
SKU:
3800745469912
| Gama | Elada Stripes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Coridor, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Ethera Waves Grey tip piatra, 4889, 60×30 cm, culoare gri
SKU:
3800745488913
Faianta gri REALITY GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597514424
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
Faianta gri ABITARE 5967 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596717
Faianta gri ABITARE 5968 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596816
Faianta CAPRI Grey 5948 model Piatra 25×40 cm, gri
SKU:
3800745594812
Faianta CAPRI Light Grey 5949 model Piatra 25×40 cm, gri
SKU:
3800745594911
Faianta gri Cartago Gris model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562685
Faianta gri CHIC 5795 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579512
Faianta gri deschis BRONX GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546364
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri inchis KEROS July Marengo, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518675
| Gama | July |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri interior / exterior Piedra Gris model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557766












































