Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Faianta rectificata Cemento Salvia Diamond Green 3401, model ciment, 24.4x74.4 cm, verde” în coș deoarece stocul este insuficient (0.08 rămase).
Gresie Infinity Matrix Grey 6200, tip ciment, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745620016
Cheie reglabila 25×200 mm Cr-V LUMYTOOLS LT54042
SKU:
6421948540429
Gresie Invisible Gray model marmura, 60×120 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
8698541060557
| Gama | Invisible |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Lapis model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare albastra
SKU:
8698853185511
| Gama | Lapis |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Legno Natural 6390, tip marmura, 45×45 cm, natural
SKU:
3800745639018
Gresie Living, model lemn, 4046-0122, 45 x 45 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005085575
Gresie Pym Lydie Ceniza 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679774
| Gama | Lydie |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Metalica, model ciment, 60×120 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698541063459
| Gama | Metalica |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mineral Colormix, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
8698541058011
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mineral Grey, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698541058004
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pym Rimini Gris 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679743
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Denver Beige 6425, model lemn, tip parchet, 15×90 cm, bej
SKU:
3800745642513
Gresie model lemn, tip parchet, Denver Brown 6427, 15×90 cm, maro
SKU:
3800745642711
Gresie model lemn, tip parchet, Denver Grey 6426, 15×90 cm, gri
SKU:
3800745642612
Gresie model marmura Hama White 6468, 60X60 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745646818
Gresie Nairobi Beige 6102, tip marmura, 45×45 cm, bej
SKU:
3800745610215
Cheie reglabila, diverse dimensiuni, CR-V, maner cauciuc LT54041, LT54042, LT54043
SKU:
6421948540436
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT54041, LT54042, LT54043 |
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie New Travertin Bone, model piatra, 33×66 cm, finisaj mat
SKU:
8698541054020
| Gama | New Travertine |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie New Travertin Light Gray, model piatra, 33×66 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8698541066269
| Gama | New Travertin Light Gray |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60×120 cm, bej, finisaj lucios
SKU:
3800745640755
Gresie Pastel Beige 9147, model lemn, 33.3×33.3 cm, culoare bej
SKU:
3800745914719
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pattern White, model decor, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745981216
Gresie portelanata 6025 Delice Light Blue, model marmura, 45×45 cm, culoare albastru deschis
SKU:
3800745602517
Gresie portelanata 6080 Tempera Beige, model marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745608014
Gresie portelanata 6215 Marquina White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra, finisaj mat
SKU:
3800745621518
Gresie portelanata 6272 Debris Mix, 33.3×33.3 cm, multicolor, finisaj mat
SKU:
3800745627213
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mix |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6355 Statuario White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra
SKU:
3800745635515

















































